W zgodzie z naturą - kolekcja lamp BIOWAY marki Nowodvorski Lighting

950 odwiedzin
31 Jan 2017

Ekologiczne oświetlenie to nie tylko energooszczędne żarówki, ale także materiały, z których są wykonywane lampy. To właśnie przede wszystkim z myślą o osobach ceniących eko rozwiązania, powstała kolekcja lamp BIOWAY marki Nowodvorski Lighting.

Kolekcja lamp BIOWAY została zainspirowana nasilającym się trendem ekologicznego stylu życia. Składają się na nią cztery lampy wykonane ze sklejki w czterech kolorach: naturalnym, czarnym, szarym oraz taupe. Ich długość wynosi 130 cm, a każdy model ma miejsce na jedno źródło światła typu E27 o maksymalnej mocy 60 W.

W ramach kolekcji BIOWAY powstały trzy modele lamp o różnych kształtach. Każda z nich została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, a ich znakiem rozpoznawczym jest klosz. W przypadku BIOWAY natural oraz BIOWAY taupe jego wymiary wynoszą 46 cm wysokości oraz 40 cm średnicy, BIOWAY gray odpowiednio – 24 cm oraz 48 cm, zaś BIOWAY black – 32 cm i 45 cm. Lampy BIOWAY idealnie wkomponują się we wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesnym oraz w lofty.

LAMPY BIOWAY MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

BIOWAY NATURAL
Cena detaliczna: 367,77 zł brutto

BIOWAY GRAY
Cena detaliczna: 367,77 zł brutto

BIOWAY BLACK
Cena detaliczna: 367,77  zł brutto

BIOWAY TAUPE
Cena detaliczna: 367,77 zł brutto

Więcej  przeczytasz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 02 Feb 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się