A może nowy regał do salonu

1072 odwiedzin
25 Sep 2015


Nowoczesne regały to meble lekkie, o interesujących kształtach, funkcjonalne i co bardzo istotne, pasujące do każdego współczesnego salonowego wnętrza. Można je z łatwością przestawiać, a nawet,  chcąc wydzielić pewną część pomieszczenia, traktować jak oryginalną, dekoracyjną ściankę.

Te użyteczne bryły zachwycają nie tylko formą, ale i oryginalną kolorystyką. W kolekcjach Corino i Flamenco firmy Mebin spotkamy modele o różnych odcieniach brązu, z dodatkiem bieli i czerni, z podświetleniem lub bez.

Praktyczny regał Flamenco notte przeznaczony do każdego rodzaju wnętrza to interesująca wariacja na temat drzewa. Jego konstrukcja przypomina, wykonany z palisandrowej okleiny, pień z pięknym usłojeniem, z którego rozchodzą się obustronnie gałęzie - półki. Mebel będzie idealny dla miłośników naturalnych i nowoczesnych rozwiązań. Ciekawą propozycją tej kolekcji jest także regał w wersji bianco. Tu pień otoczony jest ledwie widoczną na tle jasnej ściany białą ramą. Całość prezentuje się jak obraz, którego głównym elementem jest właśnie drzewo. Jeśli na półkach-gałęziach umieścimy doniczkowe kwiaty, lub inne zielone elementy wystroju, kompozycja będzie wyglądała naturalnie i kwitnąco.  

Regały z kolekcji Corino charakteryzuje przede wszystkim nowoczesne wzornictwo, materiał dobrej jakości – okleina naturalna, ciekawa kolorystyka i staranne wykonanie. Mebel o oryginalnej schodkowej formie ułatwi przechowywanie książek, a model z podświetleniem wnęki będzie elegancką i niezwykle dekoracyjną ozdobą pomieszczenia. Natomiast pomysłowa konstrukcja wolnostojącego regału skośnego, w którym poszczególne półki oddzielone zostały wolną przestrzenią,  pozwoli na niebanalną aranżację wnętrza.

Co możemy umieścić na salonowych regałach? Na pewno ceramikę, wazony z kwiatami, drobne, gustowne gadżety takie jak muszle, kolorowe kamienie oraz oczywiście książki i czasopisma. Wszystkie przedmioty, które ozdobią wnętrze bądź spełnią jakże istotną z punktu widzenia wszystkich mieszkańców funkcję użytkową.  A oferta jest bogata i na pewno każdy znajdzie w niej odpowiedni dla siebie regał!

 

Więcej informacji znajdziesz na www.mebin.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 03 Jun 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się