Anmut My Colour - hołd dla klasyki w kolorowym wydaniu

1031 odwiedzin
23 Sep 2015

Intensywne, soczyste barwy połączone z klasyczną, okrągłą formą zastawy stołowej – Villeroy & Boch wprowadza bogactwo kolorów na lato! Twórz własne zestawienia, baw się i łącz kolekcję z innymi jej wersjami. Pomaluj swój świat Anmut My Colour!

Historia kolekcji Anmut sięga lat 50. XX. Została zaprojektowana przez Karla Leutnera, którego celem było stworzenie porcelany o uniwersalnym designie – porcelany, która mimo zmieniających się mód, nigdy nie jest passé i zawsze dobrze prezentuje się na stole. Anmut My Colour to hołd dla klasyki uzupełniony o siedem modnych kolorów –jagodowy, czerwony, pomarańczowy, kobaltowy, limonkowy, lazurowy i popielaty. Łącz je ze sobą i zaproś znajomych do zabawy!

Kolekcja nie tylko idealnie współgra z czystą bielą klasycznej linii Anmut, ale i wspaniale uzupełnia Anmut Bloom, stanowiąc dla jej graficznych wariacji kolorowe tło.

 

Dobieraj kolejne elementy do swojego zestawu - na każdy kolor, składa się dziesięć produktów (talerze w czterech rozmiarach, miska, dwie filiżanki ze spodkami o różnych pojemnościach i kubek). Więcej elementów można znaleźć w uzupełniających  kolekcjach. Wybierz jednokolorowy komplet Anmut lub mieszaj dowolnie wybrane barwy. Daj się ponieść współczesnemu wzornictwu połączonemu z kultowym wzorem kolekcji z lat 50.

Więcej informacji znajdziesz na www.villeroy-boch.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się