Bang&Olufsen Play gra w Le Pukka!

924 odwiedzin
23 Sep 2015

Od lipca 2012 sprzęt RTV znanej duńskiej marki Bang&Olufsen dostępny jest w Le Pukka concept store. W ofercie znalazła się najnowsza marka B&O – BeoPlay skierowana do młodej grupy odbiorców korzystających z modnych rozwiązań technologicznych m.in. marki Apple jak iPhone, iPad czy iPod.

BeoPlay to nowa marka stworzona przez duńskiego producenta wysokiej jakości sprzętu RTV firmy Bang&Olufsen. Produkty wchodzące w skład BeoPlay to przede wszystkim wysokiej klasy, designerskie systemy głośników do iPada, iPhona i iPoda – Beolit 12, BeoPlay A8 i BeoPlay A3 oraz nowoczesne telewizory – BeoPlay V1.

W Le Pukka concept store zarówno w sklepie stacjonarnym jak i on-line dostępna jest pełna oferta marki BeoPlay. Zamówić w concept storze można również inne produkty z oferty tego duńskiego producenta wysokiej klasy sprzętu. Le Pukka dysponuje również ekspertami, którzy mogą doradzić wybór odpowiedniego sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz możliwości wnętrza, w którym będzie on umieszczony.

- Marka BeoPlay z pewnością dostarczy najwyższej klasy wrażej wzrokowych i akustycznych, a jej produkty jednocześnie godnie mogą pełnić funkcję ozdoby w naszych wnętrzach. Sprzęt BeoPlay idealny będzie dla wielbicieli wysokiej jakości designu i high-endowych rozwiązań cyfrowych – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka.

Ceny produktów:

Telewizor BeoPlay V1 32 cale – 10 965 zł

Telewizor BeoPlay V1 40 cali – 13 803 zł

Beolit 12 – bezprzewodowy głośnik – 3 397 zł

BeoPlay A8 – głośniki – 5 418 zł

BeoPlay A3 – system muzyczny do iPada – 2 580 zł

Więcej na www.lepukka.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 03 Jun 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się