Baterie podokienne KWC. Wygodna strefa zmywania przy oknie.

976 odwiedzin
25 Sep 2015

Umieszczenie zlewozmywaka tuż pod oknem to chętnie wybierane rozwiązanie w kuchni. Podziwianie widoku na ogród lub panoramę miasta podczas zmywania naczyń może być prawdziwą przyjemnością. Warto więc wybrać odpowiednią baterię podokienną, zwracając uwagę na funkcjonalność, ale także styl oraz jakość wykończenia. 

 

W ofercie KWC znajdziemy ciekawe propozycje baterii przeznaczonych do montażu pod oknem.  Poręczne, niewielkie baterie chromowane LUNA, z wyciąganą wylewką z funkcją prysznica bądź ze stałą wylewką, umożliwiają wyjęcie całej baterii z blatu, a elastyczne węże pozwalają na odłożenie jej obok na czas otwierania okna.  

Innym przykładem baterii podokiennej jest KWC ONO. W tym wypadku również wyciągamy baterię z blatu, gdy chcemy otworzyć okno. ONO została ponadto wyposażona w oryginalną, wąską dźwignię, która sprawia wrażenie delikatnej, jednak wykonana z niezawodnej stali medycznej, jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia.

Jeśli marzy nam się strefa zmywania tuż przy oknie, nie musimy rezygnować z tego pomysłu z obawy o dostęp do niego. Wystarczy dobrać odpowiednią baterię podokienną, która pozwala na funkcjonalną aranżację wnętrza i nawet otwieranie okna na oścież nie stanowi wtedy problemu.

Ceny:

Bateria ONO ze stali szlachetnej: 3 299 zł

Bateria LUNA chromowana, z wyciąganą wylewką: 1 499 zł

Bateria LUNA chromowana, ze stałą wylewką: 1 199 zł

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

 

Firma KWC powstała w 1874 roku i od samego początku jej siłą napędową były innowacje. Baterie tej marki dostępne są w Szwajcarii oraz ponad 50 innych krajach. Nazwa KWC stała się synonimem jakości, wysublimowanego wzornictwa i innowacyjności. Od 2013 firma KWC należy do koncernu FRANKE.

 

Więcej na www.franke.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się