Baterie z wdziękiem

896 odwiedzin
25 Sep 2015

Wysmukłe i eleganckie są prawdziwą ozdobą naszych kuchni. Baterie o charakterystycznej wysokiej wylewce, dumnie unoszącej się nad zlewozmywakiem doskonale podkreślają piękno aranżacji. Prosta, minimalistyczna forma świetnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrza.

Idealnie wyprofilowany łuk obrotowej wylewki baterii Venezia wyrasta z podstawy w formie walca. Asymetrycznie rozmieszczony uchwyt dopełnia całości tworząc ciekawą rzeźbę. Monza, o bazie wylewki posiadającej  kształt litery „V”, na pewno przypadnie do gustu zwolennikom niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Natomiast miłośnikom stylu „retro new” dedykowana jest bateria Livorno o tradycyjnej dwuuchwytowej formie. Urzeka prostotą, wyważonymi proporcjami i dekoracyjnymi uchwytami z poręcznym motywem krzyżaka. Surowa, a jednak lekka, nawet nieco zabawna, stalowa forma tej klasycznej dwuuchwytowej baterii będzie doskonale korespondować z minimalistycznym wnętrzem współczesnej kuchni. Bateria wykonana jest ze stali szlachetnej AISI 304, która zapewnia jej niebywałą trwałość.

Ravenna to elegancka bateria o nieco wychylonej ku przodowi wylewce, prostej formie i lśniącej chromowanej powłoce,  zaopatrzona w  niewielki uchwyt. Wspaniale zaprezentuje się na atrakcyjnym zlewozmywaku pośród dekoracyjnych detali.

Baterie kuchenne z charakterystyczną wysmukłą wylewką nie przytłaczają formą, trudno jednak nie zauważyć ich piękna i subtelnego wdzięku.

Więcej  na  www.ferro.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się