Biały to nowy czarny

863 odwiedzin
17 Jul 2016

Od kilku sezonów szturmuje wybiegi wielkich projektantów, salony samochodowe i wnętrza. Kojarzy się z czystością i jest świetnym tłem dla barwnych plam innych kolorów. W łazienkach do tej pory zarezerwowany był dla ceramiki, w kolekcji armatury łazienkowej Solano oryginalnie współgra z zimnym, połyskującym chromem. Biały – ponadczasowo elegancki, nowocześnie minimalistyczny.

„Kolor bez koloru” we wnętrzu działa uspokajająco i wprowadza porządek. Optycznie powiększa pomieszczenia i – odbijając światło – rozjaśnia je, dając wrażenie przestronności i świeżości. Dobrze komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień, doskonale wygląda też w połączeniu z metalem. Sprzyja początkującym dizajnerom – wybacza błędy dzięki dziesiątkom odcieni, które równie dobrze wyglądają w zestawieniu ze sobą, jak i z innym kontrastującym kolorem. Ale i wymaga: choć daje wrażenie schludności, sama tej schludności potrzebuje.

Rodzina natryskowa Solano, do której należą dwa zestawy natryskowe, kolumna natryskowa z słuchawką i deszczownicą oraz sama słuchawka, łączy ciepłą biel sita z chłodnym chromem korpusu. Słuchawka pozwala na uruchomienie 3 rodzajów strumienia: deszczowego, hydromasażu i mieszanego, a system antykamień zabezpiecza ją przed zbieraniem się osadów z wody. W zależności od modelu możliwe jest przekładanie słuchawki na dwóch wysokościach drążka lub łatwe i szybkie przełączanie pomiędzy natryskiem a deszczownią. Zestawy natryskowe posiadają także system antyskręt i regulację rozstawu mocowania drążka.

SOLANO zestaw natryskowy z drążkiem, cena:  130 zł

SOLANO zestaw natryskowy z opcją  przekładania słuchawki, cena: 246 zł

SOLANO słuchawka natryskowa, cena: 45 zł

SOLANO kolumna natryskowa z słuchawką i deszczownią, cena: 340 zł

Więcej informacji znajdziesz na www.kuchoinox.pl

Galeria:
Nie posiadasz jeszcze żadnych materiałów w tej galerii
Ostatnia modyfikacja: 18 Jul 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się