Brakujący element dekoracji w pokoju Twojego dziecka - lampy z kolekcji PUZZLE

1135 odwiedzin
25 Sep 2015

Aranżacja pokoju dziecięcego nie jest łatwa. Czas mija nieubłaganie i ani się obejrzymy, a z brzdąca wyrasta nastolatek. Inny problem stanowi fakt, że często jeden pokój służy dzieciom w różnym wieku. Dekorując wnętrze przeznaczone dla pociech warto mieć to na uwadze i postawić na elementy uniwersalne. Najnowsza kolekcja lamp PUZZLE marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie, które sprawdzi się zarówno w pokoju malucha jak i starszego dziecka.

Ułożyć dekoracje w całość

Wystrój wnętrza dla dzieci i młodzieży to nie lada problem. Bo co zrobić jeśli pokój ma dzielić ze sobą rodzeństwo w różnym wieku? Lub brat z siostrą?  Takie dylematy spędzają sen z powiek niejednym rodzicom. Mnogość dostępnych na rynku stylów również działa w tej sytuacji na niekorzyść bowiem gusta dojrzewających maluchów często się zmieniają. Jak zatem poradzić sobie w takiej sytuacji i zmyślnie zaplanować cały wystój? I jak przy tym nie narazić się na koszty związane z częstymi zmianami dekoracji? Nowa kolekcja PUZZLE marki Nowodvorski Lighting to pomysłowy sposób na stworzenia spójnej przestrzeni dla wszystkich pociech. Czerpiąc inspiracje z ponadczasowej zabawy seria nadaje harmonię między tym co dziecięce,  a tym co młodzieżowe. Uniwersalna w swej formie kolekcja lamp PUZZLE marki Nowodvorski Lighting będzie intrygować i pobudzać wyobraźnię młodszych dzieci.  Starszym wyda się natomiast efektownym gadżetem, którym warto pochwalić się kolegom i koleżankom.

Zabawa w czterech kolorach

Dopasowanie oświetlenia do pokoju dziecięcego wymaga troski i dbałości o szczegół. Warto pozwolić sobie przy nim także na odrobinę szaleństwa, a czy jest na to lepszy sposób niż zabawa kolorami? Niepowtarzalny kształt lamp z nowej kolekcji PUZZLE marki Nowodvorski Lighting  dopełniony został aż czterema różnymi barwami: szarą, różową, beżową oraz brązową. W serii znajdziemy pojedyncze jednokolorowe kinkiety oraz czteroczłonowe lampy sufitowe w różnych kolorach. Odcienie komponują się ze sobą w harmonijny i funkcjonalny sposób, dzięki czemu kolekcja znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym dziecięcym pokoju.

Kolekcja lamp Puzzle marki Novodvorski  Lighting doskonale wpisuje się w potrzeby wszystkich rodziców, którzy chcą stworzyć swoim pociechom przestrzeń na miarę ich potrzeb. Oświetlenie w zabawnym kształcie w różnych kolorach to połączenie, które niczym puzzel pasuje do każdej wnętrzarskiej układanki.

Lampy Puzzle marki Nowodvorski Lighting:

 

PUZZLE I kinkiet GRAY

Wysokość: 26,5 cm

Szerokość: 26,5 cm

Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE I kinkiet BROWN

Wysokość: 26,5 cm

Szerokość: 26,5 cm

Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE I kinkiet ROSSE

Wysokość: 26,5 cm

Szerokość: 26,5 cm

Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE I kinkiet ECRU

Wysokość: 26,5

Szerokość: 26,5 cm

Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE lampa sufitowa

Wysokość: 47 cm

Szerokość: 47 cm

Cena detaliczna: zł brutto

 

Więcej o kolekcji PUZZLE przeczytasz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się