CALLITA - krzesło wyrażające Twój styl

927 odwiedzin
26 Sep 2015

CALLITA to krzesło wykraczające poza ramy ziemskiej grawitacji. Cienkie linie oparcia i pojedyncza noga przypominająca rozgwiazdę, tworzą wyjątkową i nowoczesną konstrukcję.

Jeśli lubisz oryginalne formy i cenisz sobie nowoczesny, niepowtarzalny design – to krzesło jest dla Ciebie. W Polsce model CALLITA dostępny jest w internetowym sklepie www.dadodesign.pl.

Krzesła CALLITA to jedna z propozycji włoskiej marki Infiniti, która od lat wyznacza trendy w projektowaniu mebli. Autorem kolekcji jest niemiecki projektant Andreas Ostwald, który wyszedł naprzeciw monotonii tradycyjnych krzeseł  i stworzył model o lekkiej, nietypowej formie.

CALLITA jest przeznaczona dla miłośników designu, poszukujących nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz. Oryginalne w kształcie i bardzo wygodne krzesło zachwyca swoją prostotą, a zarazem oryginalnością. Ten model to połączenie odważnego designu, lekkości i wysokiej jakości wykonania. Został stworzony z twardego poliuretanu i występuje w trzech ponadczasowych wersjach kolorystycznych – czarnej, czerwonej i białej. Tak niepowtarzalne krzesło doda designerskiego charakteru każdemu wnętrzu.

Więcej na www.dadodesign.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się