Divine Savages - tapetujemy

663 odwiedzin
21 Oct 2019

Divine Savages, to stosunkowo „młoda” marka, która zdążyła już zyskać popularność i uznanie dzięki swoim niesztampowym, olśniewającym projektom okładzin ściennych. Założona w Londynie w 2016 roku, przez dwóch mężów – Jamiego Watkinsa i Toma Kennedy'ego – szczyci się dostarczaniem całych kolekcji luksusowych tapet, wspaniałych dodatków do domu i tkanin oraz limitowanych nadruków artystycznych. Teraz te niesamowite tapety można zamówić w Polsce!Obaj panowie podzielając pasję do nieco osobliwych wnętrz i stylizacji postanowili wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie w designie i stworzyli nową markę dedykowaną klientom o wysublimowanych gustach; markę, która łączy wpływy klasycznych wzorów, śmiałej mody i kultowego nowoczesnego designu, ale zawsze z charakterystycznym dla siebie osobliwym twistem.

DECO MARTINI


Najpopularniejszy i ukochany przez samych projektantów wzór tapety, to nadruk Deco Martini inspirowany latami dwudziestymi z nawiązaniem do dekadenckich smakoszy epoki jazzu. Ten śmiały nadruk graficzny wnosi do każdego wnętrza bogactwo art deco.


26aeb01bcfeb9970d66e10070ad2e7e6


FAUNACATION


Ten charakterystyczny nadruk z tropikalnymi palmami, liśćmi dżungli i dużymi kotami łączy w sobie odważną paletę kolorów z bogatym błękitem i czerwienią. Od niedawna jest też dostępna wersja Nocturnal w palecie odcieni głębokiego błękitu, tealu i szmaragdowej zieleni.


88d0917962e8bb606173761e69353f22


CARNE FONDA


Wzór jest efektem współpracy z Light Up North. Dumny i nieco elegancki żuraw w koronie szarości bujnych palm jest wyeksponowany orzeźwiającą koralową kolorystyką tła. Tapeta wprowadza do każdego wnętrza swobodną atmosferę.


f3470a0582480c688c0387043ac4b495


Nazwa marki zrodziła się z potrzeby podkreślenia sposobu, w jaki obaj projektanci interpretują wystrój wnętrz – we wszystkich projektach zauważalny jest dualizm – stąd „Boskie Dzikusy”.


Więcej informacji o firmie na stronie: tapetujemy.pl

Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się