Do domu z duszą, czyli nowe lampy marki Nowodvorski Lighting

851 odwiedzin
24 Sep 2015

Starannie dopasowane do stylu pomieszczenia lampy potrafią w niezwykły sposób dopełnić wystrój. Najnowsze zwisy i kinkiety z kolekcji Cora marki Nowodvorski Lighting z pewnością ułatwią to zadanie. Zaprojektowane w zgodzie z nowoczesnymi trendami spełnią swoją rolę zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym, a wnętrza, które rozświetlą zyskają nowego, magicznego charakteru.

Wygodnie, ciepło, przytulnie, estetycznie – to cechy idealnie wyposażonego mieszkania. Gustowny wystrój to jednak sprawa bardzo subiektywna. Do jednych przemawia królewski przepych, inni czują się najlepiej  we wnętrzach minimalistycznych. Ponadczasowy styl potrafi łączyć klasykę z nowoczesnością, dzięki czemu dociera do szerokiego grona odbiorców. Najnowsze lampy marki Nowodvorski Lighting są tego przykładem. Nurt nowoczesny miesza się tu ze stylem rustykalnym, a rezultatem jest bardzo efektowne połączenie stylistyczne.

Cora - Nowa kolekcja w ofercie firmy

Projektanci z firmy Nowodworski na bieżąco śledzą zmieniające się tendencje w aranżacji wnętrz. Wzory zawsze na czasie to zatem cecha charakteryzująca lampy z oferty danego sezonu. Wśród aktualnych nowości szczególną uwagę należy zwrócić na kolekcję Cora. Składają się na nią 3 oprawy oświetleniowe – kinkiet, zwis pojedynczy oraz zwis podwójny, wszystkie dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych. Cora to połączenie barwy brązowo-złotej i białej,  Cora White z kolei w całości utrzymana jest w jasnej tonacji. Lampy wykonane są ze stali lakierowanej oraz szkła. Trójkątny, nowoczesny kształt kloszy w połączeniu ze stylizowaną na starą, opływową linią korpusu, tworzy kontrastowy i zarazem intrygujący efekt estetyczny. Na szczególną uwagę zasługuje zdobienie na zwisach w kształcie stalowej szyszki. Dodaje on lampom i tym samym pomieszczeniom, w których się znajdą ciekawego wyrazu.

Cora – kuchenna ergonomia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie. W wielu domach oprócz jej przeznaczenia to właśnie tu toczy się życie towarzyskie. Dobrze, aby wybierane do kuchni i jadalni oświetlenie nie było kwestią przypadku. Lampy Cora marki Nowodvorski wpisują się w kuchenny wystrój zarówno ze względu na swój romantyczny design, jak i funkcjonalność. Oprawy pięknie będą się komponować z białymi meblami, nadając wnętrzu nieco sielankowego charakteru. Możemy z łatwością dopasować je do wystroju w stylu rustykalnym, bądź z ich pomocą ocieplić aranżacje bardzo współczesne. Efektem tego będą przytulne i zapraszające do środka wnętrza. Dekoratorzy podkreślają jednak, że właściwy dobór lamp jest nie tylko kluczem do ozdobienia kuchni, ale również zaoszczędzenia czasu przygotowania posiłków. Kolekcja Cora została tak przemyślana, że w gustowny, dopełniający całość, funkcjonalny sposób możemy rozświetlić każde upragnione przez nas miejsce, ułatwiając wszystkie wykonywane w nim czynności. Cora II zwis o wymiarach 120 cm x 80 cm najlepiej sprawdzi się w przestronnej kuchni nad wyspą lub stołem w jadalni typu open space. Pojedyńcze zwisy, o rozmiarze 90 cm x 37 cm będą pasować do wnętrz o nieco mniejszej powierzchni. Male punkty świetlne w postaci kinkietów ( 24 x 23 cm) rozświetlą natomiast te miejsca, do których główne źródło nie dociera.

Modna kolorystyka, ciekawe wzory, solidne materiały to podstawowe cechy wszystkich lamp

z kolekcji Nowodvorski Lighting, w tym niezwykłej linii Cora. Z ich pomocą wyczarujemy komfortowe i przede wszystkim ponadczasowe kompozycje stylistyczne.


Kolekcja Cora marki Nowodvorski Lighting:

Cora I kinkiet

Szerokość: 24 cm

Odległość od ściany: 23 cm

Cena brutto: 89,49 zł

Cora I zwis

Długość: 90 cm

Szerokość: 37 cm

Cena brutto: 133,76 zł

Cora II zwis

Długość: 120 cm

Szerokość: 80 cm

Cena brutto: 228,78 zł

Kolekcja Cora white marki Nowodvorski Lighting:

Cora I kinkiet

Szerokość: 24 cm

Odległość od ściany: 23 cm

Cena brutto: 89,49 zł

Cora I zwis

Długość: 90 cm

Szerokość: 37 cm

Cena brutto: 133,76 zł

Cora II zwis

Długość: 120 cm

Szerokość: 80 cm

Cena brutto: 228,78 zł

Więcej na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się