Domki dla lalek – radość z zabawy!

1358 odwiedzin
27 Nov 2017

Domek dla lalek to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu. Możemy go umieścić zarówno w pokoju dziecinnym, jak i w ogrodzie lub na działce. Kolorowy, wyposażony w drewniane mebelki pasujące do danego pomieszczenia, dostarczy naszym pociechom niezapomnianych wrażeń. Poniżej przedstawiamy przykłady atrakcyjnych domków dla lalek z najnowszej oferty rynkowej firmy 4IQ.


Julia – domek z dziecięcych marzeń


Kolorowy domek dla lalek Julia to propozycja świetnej zabawy dla naszych najmłodszych. Domek posiada aż trzy kondygnacje i kilka pięknie umeblowanych pomieszczeń. Znajdziemy w nim zatem pokój dzienny, kuchnię z jadalnią, łazienkę i sypialnię. Jest także taras zewnętrzny oraz dwie klatki schodowe, w tym jedna ze spiralnymi schodami. Urocze boczne okna doświetlają wnętrza i pozwalają mieszkańcom na podpatrywanie kwitnącej przyrody, jeśli zabawa odbywa się na przykład w ogrodzie. W poszczególnych pomieszczeniach, dzięki doskonale dobranym mebelkom, drobnym gadżetom i dekoracjom ściennym może toczyć się prawdziwe życie domowe. Atrakcyjny kształt domku, zwieńczonego pasującym do całości dachem o finezyjnej formie wyposażonym w niewielkie okienko oraz radosne, żywe kolory sprawiają, że będzie on również znakomitą ozdobą każdego dziecięcego pokoju urządzonego z myślą o dziewczynkach. Domek jest bezpieczny w użytkowaniu, został pomalowany nietoksycznymi farbami. 


4IQ_Julia (2)


4IQ_JULIA_transparent


Julia: wys. 123,5 cm, dł. 84 cm, szer. 33,5 cm


 

Lena – kolorowy domek dla lalek


W tym ładnym, trzypiętrowym domku dla lalek znalazły się pomieszczenia, których nie może zabraknąć w prawdziwym domu. Jest tu zatem sypialnia z piętrowym łóżkiem, niewielki salon z wygodną sofą, kuchenka z piecem i funkcjonalna łazienka z kabiną prysznicową. Przez urocze okienka do wnętrz przenika światło, wspaniale ożywiając je i rozjaśniając, a umieszczony na trzecim piętrze balkon w kształcie serduszek stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia i świetnie ozdabia domek. Wesołe, lubiane przez dzieci barwy i aż 16 użytecznych i dekoracyjnych mebelków oraz ciekawa konstrukcja czynią z Leny znakomitą ozdobę pokoju dziecięcego. W letnie, wakacyjne dni domek możemy również ustawić w  ogrodzie. Dzięki temu dzieci podczas zabawy będą przebywać na świeżym powietrzu, zażywając kąpieli słonecznych i ciesząc się kontaktem z przyrodą. Domek jest bezpieczny w użytkowaniu, został pomalowany nietoksycznymi farbami.


4IQ_LENA (2)


4IQ_Lena (3)


Lena: wys. 90 cm, dł. 59 cm, szer. 30 cm


     

Domki dla lalek – pomysł na wspaniałą zabawę


Julia i Lena to trzypiętrowe, kolorowe domki dla lalek, gwarantujące doskonałą zabawę zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w ogrodzie. Wyposażone w ładne umieszczone w poszczególnych wnętrzach mebelki pozwalają na odgrywanie scenek z życia toczącego się w prawdziwym domu. Znajdziemy tu sypialnie z typowymi dla niej akcesoriami, kuchnię z jadalnią, salon wyposażony w zależności od modelu w sofę, fotel, ławę, a nawet fortepian oraz łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną. Ozdobą domków są urocze okienka na każdym piętrze i niewielki taras/balkon na trzeciej kondygnacji. Domki są pięknie wykończone i posiadają komponujące się z wnętrzem dekoracyjne elewacje oraz wielobarwne dachy. Finezyjne mebelki i drobne detale, żywe, radosne kolory, wielość i różnorodność pomieszczeń sprawiają, że Julia i Lena są nie tylko znakomitymi, modnymi zabawkami, ale także wspaniałą ozdobą dziecięcych pokojów. Domki są bezpieczne w użytkowaniu, zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. 

Julia: wys. 123,5 cm, dł. 84 cm, szer. 33,5 cm

Lena: wys. 90 cm, dł. 59 cm, szer. 30 cm


Więcej informacji o produktach na www.4iq.com.pl

Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się