Doskonałe połączenie - piekarnik i kuchenka mikrofalowa

969 odwiedzin
23 Sep 2015

Wygoda, smak i styl. To synonimy współczesnej kuchni. Najnowsze trendy w jej aranżacji bazują na spójności i dopasowaniu do siebie urządzeń, zarówno pod względem technologicznym jak i wzorniczym, z pomocą których przyrządzimy wyśmienite potrawy, na długo zapadające w pamięć. Firma Franke oferuje swoim klientom właśnie takie podejście do wyposażania wnętrz kuchennych.

W bogatej ofercie znalazły się piekarniki oraz odpowiednio dobrane do nich kuchenki mikrofalowe do zabudowy w słupku. Nowy piekarnik Crystal White CR 981 M WH M DCT oraz kuchenka mikrofalowa Crystal White FMW 250 CR G WH pozwalają na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni w strefie gotowania. Urządzenia są niezwykle funkcjonalne, a dodatkowo świetnie się prezentują, nadając naszej kuchni nowoczesny styl.

Piekarnik posiada aż 12 funkcji, menu w języku polskim oraz wygodne sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LCD. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu oraz niezwykle energooszczędny. Piekarnik został wyposażony w potrójnie przeszklone drzwi, tworzące barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi urządzenia pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia.

Piekarnik Crystal White posiada także specjalne programy automatyczne: Kompletne Menu pozwalające na przygotowanie kompletnego posiłku w ciągu niespełna godziny, od przystawki po deser, z gwarancją idealnego efektu każdego z dań, bez przenikania się zapachów. Nowością wchodzącą w skład Kompletnego Menu jest Menu Wegetariańskie umożliwiające przyrządzenie oryginalnych i smacznych dań wegetariańskich dla każdego. Wystarczy tylko włożyć potrawę do piekarnika, a resztą procesu pieczenia zarządza urządzenie. Menu Pizza Plus – program idealny podczas spotkań w dużym gronie przyjaciół. Z jego pomocą upieczemy nawet cztery różne pizze równocześnie! Do programów automatycznych piekarnika Franke Crystal White zaliczamy również Wellness, czyli unikalny sposób przygotowania zdrowych i dietetycznych potraw. Sekret programu tkwi w wydłużonym czasie pieczenia w niższych temperaturach, dzięki czemu możemy ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli.

DCT w nazwie piekarnika oznacza, że wykorzystuje on zupełnie nową, energooszczędną metodę grzania – Dynamic Cooking Technology. Polega ona na zastosowaniu innowacyjnych grzałek, które nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek wykorzystując zaledwie 1 kW energii.

Idealnym uzupełnieniem piekarnika jest specjalnie dobrana do niego kolorystycznie i technologicznie kuchenka mikrofalowa z grillem - Franke Crystal White, która posiada 3 funkcje, 8 programów automatycznych, a także sterowanie sensorowe z wyświetlaczem LCD. Warto dodać, że mikrofale i grill możemy uruchomić w kombinacji lub osobno. Producenci zadbali również, by kuchenka spełniała podstawowe wymagania bezpieczeństwa użytkowania. Urządzenie wyposażone jest w specjalną blokadę przed dziećmi.

Obecnie, oprócz wysokiej funkcjonalności i wygody, niezwykle ważna jest też estetyka systemów kuchennych i ich perfekcyjne dopracowanie wzornicze. Urządzenia oferowane przez firmę Franke spełniają wszystkie wymagania użytkowników, chcących kompleksowo wyposażyć swoją kuchnię w systemy, których jakość i styl wyrażają piękno przestrzeni strefy gotowania.

Cena piekarnika Crystal White CR 981 M WH M DCT: 4 799 zł

Cena kuchenki mikrofalowej Crystal White FMW 250 CR G WH: 1 499 zł

 

Więcej na www.franke.pl

Zobacz prezentację FRANKE

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się