Elegancka forma – nowa linia kabin typu walk-in MODO NEW

969 odwiedzin
07 Oct 2016

Stylowa kolekcja kabin prysznicowych MODO NEW to propozycja dla osób, które chcą podkreślić przestrzeń i nowoczesny wystrój swoich łazienek. Trzy modele typu walk-in wyróżniają się wysoką jakością oraz elegancką formą. Każdy z nich może też nabrać indywidualnego charakteru, dzięki nowej usłudze firmy Radaway, grawerze na szkle.Komfort i styl

Kabiny prysznicowe MODO NEW to zupełnie nowa jakość w aranżacji łazienek. Tafle szkła połączone za pomocą eleganckich, chromowanych wsporników budują otwartą i funkcjonalną przestrzeń prysznicową. Sprzyja to stworzeniu niezwykle komfortowego miejsca do relaksu. Jeżeli nietypowy układ pomieszczenia nie pozwala na montaż wspornika do ściany, istnieje możliwość wyboru wariantu teleskopowego, mocowanego do sufitu. Modele z serii MODO NEW są idealną propozycją do nowoczesnych, przestrzennych łazienek. Mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na posadzce. Montaż z pominięciem brodzika zapewnia wygodny, bezprogowy dostęp do przestrzeni kąpielowej, który jest polecany szczególnie osobom starszym i mających problem z poruszaniem się.


Bezpieczne i odporne na uszkodzenia

Kolekcja Modo New składa się z trzech eleganckich modeli. Modo New I to typ dedykowany do dużych salonów kąpielowych, w których otwarta z obu stron kabina znajduje się w centralnym punkcie pomieszczenia. Natomiast Modo New II i III przeznaczone są do montażu narożnego. Gwarancją bezpieczeństwa i stabilności kabin są chromowane wsporniki stabilizujące konstrukcję oraz hartowane 8 mm szkło, które dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych: brązowym, grafitowym, satynowym oraz Ultra Clear. Ochronę przed osadami i innymi zabrudzeniami zapewnia dostępna w standardzie powłoka EasyClean®. Dzięki niej krople wody swobodnie spływają po szkle nie tworząc zacieków. Na życzenie klienta możliwe jest zamówienie szkła z dożywotnią ochroną ShowerGuard® - jest ona zintegrowana z taflą, dzięki czemu zapobiega szkodliwej działalności wilgoci, temperatury i środków czyszczących. Cała kolekcja Modo New dostępna jest w usłudze Na miarę, dzięki której można dopasować kabinę do niestandardowych rozwiązań montażowych.


Modo_New_III
Modo New III


Modo_New_I
Modo New I

Ostatnia modyfikacja: 07 Oct 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się