Eleganckie szklane patery do salonu lub cukierni

636 odwiedzin
20 Aug 2020

Dbałość o detale to cecha, której trzymasz się od wielu lat? Doskonale się składa, ponieważ mamy dla Ciebie propozycję, która powinna zaspokoić Twoje wnętrze estety. Jeżeli zależy Ci na tym, by podawać desery i przekąski swoim gościom w eleganckim oraz tradycyjnym stylu, nie możesz przejść obojętnie obok takich propozycji, jak szklane patery. Nawet jeśli są to minimalistyczne propozycje, które nie wyróżniają się niczym szczególnym na stole – jeśli wykorzystasz to we właściwy sposób, stanie się to ich główną zaletą.

Czy szklane patery w ostatnich latach są niedoceniane? Czy w każdym domu powinien znaleźć się taki produkt? Jaki model wybrać, by spełnił on Twoje oczekiwania i gdzie go szukać? Odkrywamy przed tobą wszystkie tajemnice, które powinny pomóc Ci wybrać naprawdę satysfakcjonujący asortyment. Szklane patery teoretycznie są jedynie dodatkiem, lecz na stole odpowiadają za ład i porządek. Warto więc zadbać o to, by pasowały one do reszty zastawy i wyposażenia. Dzięki temu stworzysz spójną całość.

Kiedyś na każdym stole, dziś niekoniecznie

Chyba wszyscy pamiętamy, jak wyglądałyby niedzielne obiady u naszych dziadków. Mieliśmy do dyspozycji nie tylko dwa dania, ale również i deser w postaci domowych ciast, ciasteczek i wielu innych słodkości lub nawet owoców. Szklane patery często były wypełnione niemal po brzegi. Dziś już bardzo rzadko spotyka się takie podejście i coraz mniej osób korzysta z takich produktów, by ugościć osoby, które przyjeżdżają w odwiedziny lub rodzinę, która odwiedza ich, by spędzić wspólny czas w miłej atmosferze. Dlaczego? Ze względu na tempo życia i fakt, że nasza kultura zaczyna ulegać zmianie. Jeżeli chcesz jednak zaskakiwać bliskich, wykorzystaj szklane patery podczas kolejnego spotkania. Gwarantujemy, że wszyscy będą zaskoczeni i poczują się, jakby znów byli u babci na obiedzie.

Szklane patery oczywiście wciąż wykorzystywane są na imprezach. Tam jednak odgrywają rolę praktyczną, a nie ozdobną.

Jak wybrać odpowiedni model?

Należy dopasować go do swoich oczekiwań lub nawet wnętrza nieruchomości. Do dyspozycji mamy mnóstwo ciekawych propozycji, które powinny zaciekawić i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W końcu możliwości produkcyjne są ogromne. Do dyspozycji mamy między innymi takie propozycje jak: szklane patery w wersji minimalistycznej, które charakteryzują się klasyczno-nowoczesnym designem, czy bogato zdobione propozycje o designie nawiązującym do zabytkowych kryształów. Oczywiście trzeba dodać do tego zróżnicowane wysokości.

0_0_productGfx_b3529a6c8113f335d31d308f0d43ed66patera-szklana-prazkowana0_0_productGfx_1200b72a33991bb918621109f99895b6patera-z-rantem

Ostatnia modyfikacja: 20 Aug 2020
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się