Funkcjonalność i estetyka – kolekcja lamp EYE FIT marki Nowodvorski Lighting

712 odwiedzin
21 Feb 2019

Przy wyborze odpowiedniego oświetlenia równie ważnym czynnikiem co estetyka, powinna być funkcjonalność. Decydując się na zakup lamp pamiętajmy, że w przypadku tych mocowanych bezpośrednio do sufitu, późniejsza zmiana ilości punktów świetlnych i ich rozmieszczenia może być bardzo trudna i wymagać sporo pracy.  Jeśli zależy nam na optymalnym doświetleniu przestrzeni i możliwości regulacji kąta padania światła, postawmy na kolekcję EYE FIT od marki Nowodvorski Lighting.

W skład kolekcji EYE FIT wchodzi sześć produktów o jednym, dwóch lub trzech źródłach światła z regulowanym kątem jego padania. Wykonane ze stali lakierowanej lampy są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym, dzięki czemu dopasujemy je zarówno do ciepłych, klasycznych pomieszczeń, jak i modernistycznych aranżacji zgodnych z dzisiejszymi trendami.

Wszystkie lampy można bardzo łatwo zainstalować w podwieszanym suficie i mają one tę samą wysokość –  12cm. Różnią się jedynie szerokością: w przypadku pojedynczej wynosi ona 7,5 cm, podwójnej 15,5 cm a potrójnej 23,5 cm. Zachowanie tej samej odległości od sufitu we wszystkich produktach z kolekcji EYE FIT od Nowodvorski Lighting sprawia, że oprawy można łączyć w dowolne konfiguracje, nie tylko kolorystyczne (jednobarwne bądź biało-czarne), ale i różniące się ilością źródeł światła, które w przypadku tej kolekcji stanowi żarówka GU10 o maksymalnej mocy 35W.

Produkty z Kolekcji EYE FIT od Nowodvorski Lighting idealnie sprawdzą się jako oświetlenie nie tylko w kuchni czy salonie, ale też pomieszczeniach przeznaczenia publicznego. Dowolne kompozycje kolorów i ilości źródeł światła pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę i optymalnie doświetlić daną przestrzeń.

EYE FIT 9396, cena detaliczna: 69,90  zł brutto
EYE FIT 9400 , cena detaliczna: 69,09  zł brutto
EYE FIT 9395, cena detaliczna: 119,00 zł brutto
EYE FIT 9398, cena detaliczna: 119,00 zł brutto
EYE FIT 9394, cena detaliczna:169  zł brutto
EYE FIT 9397, cena detaliczna: 169 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 21 Feb 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się