Garderoba w stylu angielskim

722 odwiedzin
25 Sep 2015

Pastelowe barwy, bogate zdobienia, motywy roślinne i miękkie, welurowe obicia to tylko niektóre atrybuty królewskiego stylu angielskiego. Urządzona w ten sposób sypialnia pozwala wypocząć w idyllicznej atmosferze. By nic jej nie przerwało, stylowe salony sypialniane posiadają wydzieloną garderobę.

W niej panują proste, ale funkcjonalne rozwiązania jak np. systemy do przechowywania elfa. Jeżeli Twoja sypialnia nie ma oddzielnej garderoby, systém elfa jak kameleon dopasuje się również do mniejszej powierzchni, zachowując stylistykę wnętrza. Styl angielski to idylla, z dala od wielkomiejskiego zgiełku zachwyca mnogością pastelowych barw, różnorodnością kwiatowych wzorów i obecnością mięsistych tkanin. Pikowane, dekoracyjne narzuty oraz welurowe obicia siedzisk sprawiają wrażenie ciepła i przytulności. Co jednak zrobić, aby orkiestra tkanin i deseni nie przerodziła się w chaos? Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie systemów do przechowywania elfa, które pozwalają zaprowadzić ład i porządek w bogatym wnętrzu sypialni. 

System do przechowywania elfa to szwedzki pomysł na zorganizowanie dosłowniewszystkiego. Funkcjonalność systemu to idealnie opracowana idea przechowywania, do realizacji której wykorzystano specjalne listwy i zamontowane na nich zestawy wieszaków, półek i koszy. Pomieszczą one wszystkie skarby naszej garderoby. Kosze posiadają różne rozmiary kształty i wielkości, dzięki czemu każda z przechowywanych rzeczy znajdzie swoje miejsce. Koszule i żakiety wystarczy powiesić na drążku, a do spodni wybrać specjalnie zaprojektowane wieszaki. Jeżeli  masz dużo drobiazgów, wystarczy włożyć je do pudełeki  postawić na półkach. Systemy dostępne są  dwóch wariantach designerskich. Minimalistyczny design  elfa classic nie przysłoni bogato  zdobionych ścian stylu angielskim, natomiast drewniane elementy ekskluzywnej linii elfa décor, doskonale wkomponują się w eklektyczne wnętrze angielskiej sypialni. Systemy elfa umożliwiają zabudowanie każdego, również nietypowo ukształtowanego zaprojektowanego wnętrza. W zależności od ilości  miejsca oraz kształtu pomieszczenia, kosze i półki wchodzące w skład systemów elfa można  dowolnie zestawiać, optymalnie wykorzystując nawet najmniejszą wolną przestrzeń. To co charakteryzuje systemy elfa to także łatwość montażu. Zadaniu sprosta niemalże każdy domownik. Podstawą jest montaż specjalnych szyn, który można wykonać na dwa sposoby, w zależności od rodzaju systemu – wersji montowanej do ściany za pomocą pionowych listew czy wariant wiszący, którego jedynym elementem mocowanym do  ściany jest szyna pozioma. Do dużych przestrzeni producent systemów przewidział również wersję wolno stojącą‐ free standing. www.elfa.com 

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 25 Sep 2015
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się