Gdy bateria nie ma węża

1083 odwiedzin
27 Mar 2019

Aranżowanie wnętrz to jedno z największych wyzwań, związanych ze stworzeniem wymarzonego, domowego azylu. Przykładamy bardzo dużą wagę do kolorystyki ścian i mebli oraz do materiałów, za pomocą których wykończymy podłogi. Z punktu widzenia kreowania przestrzeni łazienkowych, bardzo ważne jest także umiejętne dobranie dodatków, takich jak baterie sanitarne, które będą wpływały na pozytywny odbiór całej aranżacji. Marka Laveo oferuje więc dwa wyjątkowe modele baterii łazienkowych z ukrytym wężem, dzięki którym przestrzeń „domowego SPA” przywiedzie na myśl najmodniejsze wnętrza, o doskonałym designie i co równie istotne – praktyczne w użytkowaniu.


Design, klasa i minimalizmŹle dobrane akcesoria mogą zepsuć ogólny wygląd wnętrza. Szczególnie w przypadku łazienek chcemy, aby były to miejsca idealne do relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Baterie wannowe spełniają bardzo ważną funkcję w kontekście wystroju przestrzeni. Muszą one harmonijnie komponować się z całością aranżacji – współpracować z wykorzystanymi materiałami wykończeniowymi, być akcentem wizualnym, świadczącym o dobrym guście ich właściciela. Dlatego najlepiej sprawdzą się, będące zawsze w modzie, chromowane powierzchnie, zestawione z wysublimowanym minimalizmem.


W ukryciuKVADRATO i ALEA to dwa nowe modele trzyotworowych baterii wannowych marki Laveo, charakteryzujące się nowoczesnym designem oraz możliwością ukrycia w obrębie wanny węża doprowadzającego wodę do prysznica. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy spójną, niczym niezakłócaną kompozycję aranżacyjną. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu oraz niezwykle pomocne w zachowaniu czystości pomieszczenia. Dzięki niemu oszczędzamy także przestrzeń w obrębie wanny, gdzie w miejscu prysznicowego węża możemy umieścić niezbędne do kąpieli kosmetyki.


Laveo_KVADRATO_BLQ_013D_drukLaveo - bateria wannowa KVADRATOKVADRATO to jednouchwytowa, stojąca bateria wannowa, o prostych krawędziach, które w połączeniu z chromowanym wykończeniem pozwalają osiągnąć efekt eleganckiej surowości. Mocne, ascetyczne kontury, potęgowane są przez połyskującą fakturę. Dzięki temu, bateria doskonale wpisze się w przestrzeń, która została zaaranżowana  w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.


Laveo_ALEA_BLE_613D_drukLaveo - bateria wannowa ALEA


ALEA charakteryzuje się natomiast zaokrąglonymi krawędziami baterii, dzięki którym wizualnie ocieplimy wnętrze łazienki. Podobnie jak w przypadku KVADRATO, baterie mają chromowaną powierzchnię, która będzie współpracować z oświetleniem oraz stanowić przykuwający uwagę akcent wizualny. Bateria ALEA dostępna jest także w białej, połyskującej kolorystyce, urozmaicanej chromowanymi akcentami.  Obie baterie posiadają ceramiczną głowicę o średnicy 35 mm. Objęte są ponadto ośmioletnią gwarancją producenta.


Laveo_KVADRATO_bateria wannowa_3-otworowa_druk


Możliwość ukrycia węża doprowadzającego wodę do baterii pozwala osiągnąć modny i wyrafinowany efekt wizualny. Ze względu na swoją uniwersalną, elegancką kolorystykę, baterie KVADRATO i ALEA będą doskonale współpracować zarówno z surowymi kamiennymi fakturami, ciepłymi drewnianymi akcentami, jak również z różnokolorowymi płytkami ceramicznymi, kafelkami lub farbą.


Więcej informacji na stronie: laveo.pl


Ostatnia modyfikacja: 27 Mar 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się