Holenderskie nowości w Le Pukka!

927 odwiedzin
26 Sep 2015

Od kilku dni w Le Pukka concept store dostępny jest zupełnie nowy asortyment od HK Living – prosto z Holandii. W ofercie pojawiły się industrialne, metalowe lampy wiszące, oryginalne metalowe krzesła oraz gama produktów drewnianych.

Nowy design od KH Living, który od niedawna dostępny jest w Le Pukka concept store to przede wszystkim utrzymane w stylu przemysłowym oświetlenie, metalowe krzesła i taborety oraz meble drewniane, które w pełni pozyskane zostało w procesie recyklingu. Nowością w naszej ofercie są produkty z drewna po obróbce  - informuje Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka.

- Zauważyłam, że coraz modniejsze staje się łączenie nowoczesnych, minimalistycznych form mebli wykończonych np. na wysoki połysk właśnie z surowymi, metalowymi lub drewnianymi, krzesłami, taboretami, czy ławami do jadalni. Na przykładzie naszych klientów widzimy, że często boją się takich odważnych połączeń – nowoczesności z meblami wykonanymi z drewna po recyklingu i stylizowanymi przedmiotami na styl przemysłowy – dodaje Katarzyna Barwińska.

Le Pukka postanawia przyczynić się do rozpowszechnienia wśród swoich odbiorców stylu surowego i do swojej oferty wprowadziła również inne produkty HK Living czyli drewniane ławy, siedziska i stołeczki.

Więcej na www.lepukka.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się