Idealnie dobrane. Bateria i dozownik KWC AVA

902 odwiedzin
25 Sep 2015

Dzisiejsza kuchnia to pomieszczenie otwarte na salon, ale też na gości. To wizytówka domu, a jej wizytówką jest z kolei strefa wody, dlatego powinna wyróżniać się perfekcyjnym wyglądem.

Podczas jej aranżacji warto zwrócić uwagę na praktyczność, najwyższą jakość materiałów i oczywiście estetykę. Dobrym rozwiązaniem będą spójne wzorniczo elementy armatury, bo nawet najbardziej designerski zlewozmywak dużo straci, gdy zestawimy go z przypadkową baterią czy zwykłą butelką z płynem do zmywania naczyń.

Nowa bateria KWC AVA wraz z dozownikiem do mydła w płynie lub płynu do zmywania z tej samej kolekcji tworzą idealnie dobrany duet, który wprowadzi ład, harmonię i piękno do naszej strefy wody.

Bateria KWC AVA jest bardzo stylowa i niewielka, przez co niezwykle poręczna. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, abyśmy mogli cieszyć się nią przez długie lata. Dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica bez trudu pomoże dokładnie umyć warzywa czy owoce. Wyposażona jest także w perlator z elastycznym sitkiem KWC JET CLEAN, zaprojektowanym w taki sposób, by samo jej używanie zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które blokują przepływ wody.

Idealnym uzupełnieniem baterii jest elegancki, chromowany dozownik KWC AVA, który świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem. Dodaje strefie wody wysmakowanego stylu i ułatwia codzienne zmywanie naczyń.

Nie ma wątpliwości, że producent stworzył duet doskonały, dbając o funkcjonalność i wrażenia estetyczne, tak by komfort użytkownika był na pierwszym miejscu.

Bateria KWC AVA: 1 449 zł

Dozownik KWC AVA: 749 zł

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: http://www.franke.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się