Każdego dnia zachwycają od nowa. Trwałe i piękne zlewozmywaki Franke z materiału Fraceram®

842 odwiedzin
25 Sep 2015

Kuchnia to bez wątpienia serce domu. To w niej toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego warto urządzić ją tak, aby tworzyła komfortową, funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, wyposażoną w niezawodne sprzęty i armaturę.

Latem tego roku firma Franke wprowadziła do oferty najwyższej jakości, trwałe i piękne zlewozmywaki z materiału Fraceram®.

Zlewozmywaki Franke wykonane z opatentowanej masy ceramicznej Fraceram® charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, posiadają atrakcyjne kształty, rozmiary i kolory, dzięki czemu z łatwością dopasujemy odpowiedni model do wnętrza naszej kuchni. Dostępne są modele jednokomorowe, półtorakomorowe, z ociekaczem lub bez, w kolorach onyx, kremowym, grafitowym, cappuccino oraz białym polarnym.

Ponadto, zlewozmywaki ceramiczne Franke są łatwe w codziennej pielęgnacji oraz niezwykle odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytkowania. Zawdzięczamy to specjalnej recepturze oraz procesowi wypalania ceramiki w 1200°C. Fraceram® składa się z naturalnych surowców takich jak glina, kaolin (glinka porcelanowa) oraz kwarc, które podczas produkcji zlewozmywaków są mielone, następnie formowane i wypalane. Jednocześnie specjalna masa ceramiczna łączona jest ze szkliwem, które nadaje blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest wyjątkowo trwała i gładka. 

Warto dodać, że zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków ceramicznych Franke jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Wszystkie zlewozmywaki ceramiczne Franke są wyposażone w EasyClick. System ten polega na otwieraniu i zamykaniu zaworu odpływu za pomocą przycisku, co zapewnia najwyższą higienę. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji. 

Fraceram® każdego dnia zachwyca od nowa, a ze względu na swoje właściwości sprawdzi się w miejscach, które wymagają częstego używania i jednocześnie powinny wyróżniać się estetycznym wyglądem. Jest to więc doskonały materiał do zastosowania w kuchni.

Zlewozmywaki ceramiczne Franke są objęte 15-letnią gwarancją.

Na zdjęciach:

Zlewozmywak Maris 651-100, cena: 3 199 zł

Zlewozmywak Mythos 651-100, cena: 3 599 zł

Zlewozmywak Kubus 110-50, cena: 2 799 zł

Zlewozmywak Maris 611-62, cena: 2 799 zł

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się