Klamki Prima: elegancja pod ręką

1081 odwiedzin
18 Jul 2016

Niewielka w stosunku do skrzydła drzwi klamka pełni tę samą rolę, co dyskretna biżuteria: zdobi, podkreśla atrakcyjność i charakter wnętrza. Czarno-biała rodzina klamek Prima świetnie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo XXI wieku.

Ich urok tkwi nie tylko w wyjątkowej, bo zaprojektowanej w Polsce, rękojeści, ale i w połączeniu koloru białego i matowej czerni z chromem i aluminium. Klamkę zdobią subtelne żłobienia, które w równym stopniu spełniają funkcję dekoracyjną, co stabilnie przytrzymują dłoń. 

Prima to cztery klamki na długim szyldzie i jedna na rozecie. Wszystkie mają pięcioletnią gwarancję i są dostępne zarówno w kolorze białym, jak i czarnym. Ze względu na oryginalną kolorystkę, przypominającą antyczną chińską koncepcję yin i yang – dwóch przeciwnych, uzupełniających się sił, dobrze prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, przyciągających uwagę kontrastowymi zestawieniami kolorów. Prima biała najlepiej podkreśli elegancję szarych i beżowych drzwi, Prima czarna będzie wyszukanym, silnym akcentem drzwi białych i naturalnym uzupełnieniem czarnych. 

PRIMA klamka na rozecie, kolor biały/ czarny, cena: 63 zł brutto

PRIMA klamka długi szyld na klucz, kolor biały/ czarny, cena: 55 zł brutto

PRIMA klamka długi szyld Yale 72 mm, kolor biały/ czarny, cena: 55 zł brutto

PRIMA klamka na długim szyldzie WC 72 mm, kolor biały/ czarny, cena: 65 zł brutto

PRIMA klamka na szyldzie długim pełnym, kolor biały/ czarny, cena: 55 zł brutto

Rozeta do klamki PRIMA, cena: 23 zł brutto


Więcej informacji znajdziesz na www.kuchinox.pl

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się