Kobiece piękno i męska elegancja – Nexo i Dolce: nowe kolekcje sztućców

1013 odwiedzin
23 Sep 2015

Dolce i Nexo Villeroy & Boch to dwie różne interpretacje klasycznego piękna sztućców. Obie kolekcje zachwycają swoją harmonijną prostotą oraz jakością wykonania. Nexo, o kobiecym charakterze jest zarazem czarujące i delikatne, Dolce to prawdziwie męski typ z wyraźnym nowoczesnym sznytem.

Subtelna Nexo

Matowe sztućce, o jedwabistej fakturze to propozycja dla osób ceniących subtelną elegancję. Delikatna forma sztućców oraz ich podłużny kształt podkreślają subtelne piękno kolekcji. Będzie ona harmonijnie współgrać zarówno z wystawną kolacją, jak i codziennymi posiłkami. Sztućce Nexo zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 – zawierają 18 % chromu i 10 % cynku, dzięki czemu przez długie lata będą święcić tryumfy na stole. Nexo kuszą nie tylko wyglądem, ale także wygodą użytkowania - posiadają długą i smukłą linię, a także poręczne uchwyty. Na szczególną uwagę zasługują noże Nexo. Są wyjątkowo ostre, przez co krojenie stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze.

Sztućce Nexo dostępne są w zestawach złożonych z 24, 30 i 48 elementów lub w pojedynczych egzemplarzach.

Produkt: Zestaw sztućców Nexo ( 24 elementy)

Producent: Villeroy & Boch

Cena: 859 zł


Męskie Dolce

Wydłużona linia oraz prostokątne, płaskie uchwyty to kwintesencja stylu Dolce – męskiego i nowoczesnego. Polerowane i błyszczące sztućce jak lśniące chromy lusterek czy felg auta dla twardzieli uświetnią każdą ważną okazję – od męskiego przyjacielskiego spotkania, przez romantyczną kolacji, po rodzinne spotkanie. To, co przyciąga w Dolce to także jakość materiału, z którego została wykonana kolekcja. Stal nierdzewna 18/10 (zawiera w sobie 18 % i chromu i 10 % cynku) odznacza się wysoką odpornością, przez co zachowa swój wyjątkowy charakter przez długie lata. Kolekcja Dolce dostępna jest w zestawach złożonych z 24, 30 lub 48 elementów lub w pojedynczych egzemplarzach.

Produkt: Zestaw sztućców Nexo ( 24 elementy)

Producent: Villeroy & Boch

Cena: 1 219 zł


Wiecej na www.villeroy-boch.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 03 Jun 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się