Kolekcja CONE marki Nowodvorski Lighting – eleganckie abażury w ponadczasowym wydaniu

557 odwiedzin
31 Jan 2020

Ogromny wybór dostępnych na rynku opraw oświetleniowych sprawia, że poszukiwanie idealnej lampy może przysporzyć nie lada dylematów. Wyszukane, nowoczesne formy, tak popularne w ostatnim czasie, nie zawsze jednak sprawdzą się w eleganckich wnętrzach czy aranżacjach utrzymanych w stylu klasycznym. Kolekcja CONE marki Nowodvorski Lighting dzięki prostej formie i szerokiej gamie kolorystycznej doskonale wpisze się w każdą przestrzeń – niezależnie od tego w jakim stylu została zaprojektowana. 


 Oprawy z kolekcji CONE swoim wyglądem nawiązują do klasycznej formy. W serii znajdziemy 6 opraw dostępnych w trzech kolorach i dwóch rozmiarach. Abażury w odcieniu pudrowego różu, przygaszonej bieli i intensywnego granatu zostały wykonane z najmodniejszej w tym sezonie tkaniny - aksamitu, który nadaje oprawom eleganckiego charakteru. Szczególnie efektownie prezentuje się model w kolorze granatowym przykuwający wzrok złotym wnętrzem. Oprawy z kolekcji CONE marki Nowodvorski Lighting doskonale sprawdzą się w aranżacjach utrzymanych w najróżniejszych stylach – od minimalistycznego, przez glamour, aż po klasyczny. 

Mniejsze oprawy w rozmiarze M, mają 176 cm długości i 46,5 cm średnicy, natomiast większe mierzą 190 cm długości a ich średnica wynosi 59 cm. W przypadku każdej z opraw źródło światła stanowi pojedyncza żarówka z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60 W.


cone_l_pink_nowodvorski_lightingW kolekcji CONE znajdziemy 6 opraw dostępnych w trzech kolorach i dwóch rozmiarach. Abażury w odcieniu pudrowego różu, przygaszonej bieli i intensywnego granatu zostały wykonane z najmodniejszej w tym sezonie tkaniny - aksamitu, który nadaje oprawom eleganckiego charakteru. 

Fot. Nowodvorski Lighting


Kolekcja CONE

CONE L BLUE 8440, cena detaliczna: 689,00 zł
CONE L PINK 8437, cena detaliczna: 489,00 zł
CONE L WHITE 8438, cena detaliczna: 489.00 zł

CONE M BLUE 8443, cena detaliczna: 429,00 zł
CONE M PINK 8441, cena detaliczna: 299,00 zł
CONE M WHITE 8442, cena detaliczna: 299,00 zł

Więcej informacji na stronie: www.nowodvorski.com


Ostatnia modyfikacja: 31 Jan 2020
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się