Kolekcja CRATE marki Nowodvorski Lighting – nowoczesne połączenie stylu i funkcjonalności

957 odwiedzin
05 Apr 2019

W takie aranżacje idealnie wpasowują się lampy marki Nowodvorski Lighting z nowej kolekcji CRATE. Dzięki swojej geometrycznej formie są nie tylko efektowne, ale także praktyczne.

W skład kolekcji CRATE wchodzą trzy modele lamp: zwis pojedynczy, zwis z pięcioma źródłami światła oraz kinkiet. Wykonane są ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. Prosta, geometryczna forma opraw i ich stonowana kolorystyka sprawiają, że najnowsza propozycja marki Nowodvorski Lighting znakomicie wpisze się w klimat pomieszczeń utrzymanych w stylu modernistycznym, skandynawskim czy loftowym. Otwarta, minimalistyczna forma umożliwia doskonałe doświetlenie pomieszczenia oraz wyeksponowanie ozdobnych żarówek. Model z pięcioma źródłami światła mierzy 76 cm długości oraz 41,5 cm wysokości i doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie nowoczesnego salonu , kuchni czy nawet jadalni. Z kolei zwis pojedynczy o wymiarach 15 x 30,5 cm może stanowić punktowe oświetlenie wybranych stref korytarza czy holu, podobnie jak kinkiet mierzący 15 x 20 cm, którego  odległość od ściany wynosi 18 cm. W całej kolekcji źródło światła stanowią żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 60W. 

Kolekcja CRATE znakomicie wpisuje się w konwencję najmodniejszych w ostatnich latach stylów aranżacyjnych, a jej minimalistyczny charakter łączy się z funkcjonalnością i trwałością ,które sprawiają, że użytkownik będzie mógł cieszyć się nimi przez wiele lat.  

CRATE 9045, cena detaliczna: 85,00 zł brutto
CRATE 9046, cena detaliczna: 95,00 zł brutto
CRATE 9047, cena detaliczna: 259,00 zł brutto 

Dodatkowe elementy to:

Kinkiet CRAFT 9151, cena detaliczna:  125 zł brutto
Zwis potrójny CRAFT 9150, cena detaliczna:  395 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 24 Apr 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się