Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting - komfort i subtelny design

1001 odwiedzin
25 Jul 2016

Szybki prysznic, makijaż na wieczorne przyjęcie, a może długa, relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy? Niezależnie od naszych zamiarów, zadaniem łazienki jest przede wszystkim zapewnić nam dyskrecję oraz poczucie komfortu. W kolekcji FRASER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy źródła ciepłego, łagodnego światła, które zamknięte w nowoczesnej estetyce,podniesie jakość relaksu i nada wnętrzu subtelnej elegancji.

Oświetlenie łazienkowe jest kluczowym elementem tego pomieszczenia, nadającym mu ostatecznego charakteru. Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting wprowadzi wyjątkowy nastrój do aranżacji każdej łazienki. Łagodne światło oprawione  w chromowaną stalz łatwością dopasuje się do większości wystrojów. Prosta forma nada pomieszczeniu poczucie intymności i bezpieczeństwa. Kolekcja FRASER składa się z 3 modeli o różnychrozmiarach, co daje dużą swobodę aranżacji. Dodatkowo dziękisystemowi ochronny IP44 bez obaw możemy przeprowadzić montaż lampy w miejscach narażonych na wilgoć.

Lampy z kolekcji FRASER marki NowodvorskiLighting łączą w sobie elegancję i wydajność. Ciepła barwa światła podkreśli wizerunek zarówno nowoczesnych wnętrz, jak i tych w klasycznym wydaniu. Wysoki standard oraz profesjonalizm wykonaniasą gwarancją funkcjonalności, a uniwersalna forma sprawi, że lampy te będą cieszyć oko przez długie lata pomimo zmieniających się trendów.

LAMPY FRASER MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

FRASER LED 50CM X 7CM

Cena detaliczna: 293,97zł brutto

FRASER LED 30CM X 7CM

Cena detaliczna: 244,77zł brutto

FRASER LED 19CM X 7CM

Cena detaliczna: 190,65zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się