Kolekcja MONACO marki Nowodvorski Lighting

940 odwiedzin
20 Feb 2018

Od lat jeden z popularniejszych trendów aranżacyjnych stanowi minimalizm. Dodatki zaprojektowane zgodnie z nim, cechuje oszczędność detali oraz designu.  W ten nurt wpisuje się kolekcja MONACO marki Nowodvorski Lighting, która dzięki prostej formie połączonej z klasycznymi materiałami, idealnie dopełnia przestrzenie urządzone w minimalistycznym stylu.

Linia MONACO marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie wyróżniające się prostą, a zarazem nowoczesną formą.

W skład serii wchodzą cztery lampy: dwie sufitowe, biurkowa oraz kinkiet. Model sufitowy dostępny jest w dwóch wersjach: z jednym 30 cm kloszem bądź dwoma - 25 cm. Oświetlenie tego rodzaju znajdzie zastosowanie nad kuchennym lub jadalnianym stołem, barkiem, a także w salonie.

Uzupełnienie kolekcji stanowią kinkiet z dwoma źródłami światła oraz lampa biurkowa z jednym źródłem światła – oba modele wyposażone są w 16 cm klosze. We wszystkich typach oświetlenia z linii MONACO marki Nowodvorski Lighting klasyczny, okrągły, szklany klosz połączony został z prostą, lakierowaną stalą w kolorze czarnym. Dzięki temu, w efekcie otrzymujemy oświetlenie, nie tylko modne i funkcjonalne, ale również idealnie wpisujące się w minimalistyczny styl.

Linia MONACO

Lampa Zwis I cena detaliczna: 279 zł brutto 

Lampa Zwis II cena detaliczna: 429 zł brutto

Kinkiet cena detaliczna: 329 zł brutto

Lampa Biurkowa cena detaliczna: 249zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 20 Feb 2018
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się