Kolor w kuchennej strefie wody

823 odwiedzin
25 Sep 2015

Strefa wody jest bardzo ważnym miejscem w naszej kuchni. Warto dobrać więc takie elementy armatury, aby wyróżniały się na jej tle i dodawały jej charakteru. Powinny być estetyczne, ale też funkcjonalne.

Innowacyjna KWC EVE to bateria nowej generacji, która zmieni naszą strefę zmywania w strefę piękna, innowacji i komfortu.

Dostępna jest w czterech wykończeniach: chromowanym, ze stali szlachetnej, białym oraz czarnym, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w kuchni zaaranżowanej w każdym stylu. Ponadto KWC EVE posiada funkcję podświetlenia strumienia wody LUMINAQUA® LED. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk, a diody ukryte w baterii spektakularnie podświetlą strumień wody. EVE wyposażona jest także w specjalny zawór zwrotny, który odcina wodę z wyciąganej wylewki oraz niewidoczny perlator Neoperl Cache. W baterii dostępna jest również opcja wyłączania automatycznego po 45 minutach, więc nie musimy obawiać się ogromnych rachunków przez niedokręconą wodę.

Elegancka, opływowa bateria KWC EVE będzie idealnym wyborem dla użytkowników ceniących wygodę, nowoczesność i oryginalne rozwiązania w kuchni. Dzięki czterem dostępnym wykończeniom oraz opcji podświetlenia strumienia wody, nadaje strefie zmywania niepowtarzalnego klimatu.

Cena: od 2 999 zł

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: http://www.franke.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się