Kolorowo na wiosnę

888 odwiedzin
26 Sep 2015

Już za chwilę wiosna! To czas kiedy widząc pierwsze intensywne promienie słoneczne zaczynamy dbać o nasze wnętrza. Robimy wiosenne porządki, kupujemy świeże kwiaty i zastanawiamy się jak po szarej zimie ożywić nasze cztery kąty. Ciekawe propozycje kolorowych mebli i dodatków na ten sezon proponuje Kare Design. Zobaczcie sami…

W najnowszej kolekcji kolorowych mebli i pomysłowych dodatków od Kare Design możemy znaleźć zarówno małe elementy wystroju wnętrza jak wazony, zastawę stołową, figurki, obrazy czy świeczniki, jak i miękkie dywany, poduchy, stylowe fotele, półki i konsole. Meble utrzymane są w różnorodnej stylistyce od barokowych foteli, po minimalistyczne konsole, obrazy w stylu pop art oraz nowoczesne, drewniane krzesła z kolorowymi elementami.

Wprowadzając w mieszkaniu zmiany po zimie często wystarczy nawet mały zakup, który może odmienić całe pomieszczenie. Wystarczy zakup kilku kolorowych poduszek w różnym rozmiarze, aby nasza sofa w salonie ożyła na nowo – doradza Monika Toć, manager Design-Store.com.pl. Można również odświeżyć pokój, za pomocą dywanu o intensywnych barwach, krzeseł w różnych kolorach  i stylach czy lampy w oryginalnym wzorze. W mniejszych mieszkaniach świetnie sprawdzi się z kolei kolorowy parawan z ciekawą grafiką – dodaje Monika Toć.

Więcej na http://www.design-store.com.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się