Konferencja Energooszczędność - cel budownictwa jednorodzinnego

833 odwiedzin
28 Jan 2018

Zapraszamy architektów, instalatorów, inżynierów, wykonawców, potencjalnych inwestorów planujących budowę energooszczędnego domu w oparciu o nowoczesne techniki budowlane. Wydarzenie to jest cyklem wykładów poświęconych szeroko pojętej energooszczędności. Swoje produkty, rozwiązania instalatorsko-konstrukcyjne przedstawią wiodące firmy z rynku budowlanego. 


Termin wydarzenia:


16 Marca 2018, piątek


Miejsce wydarzenia:

Hotel FERO EXPRESS ul. Bolesława Śmiałego 60, Kraków.

Obiekt zlokalizowany jest 5 km od lotniska w Balicach tuż przy zjeździe z obwodnicy Krakowa (węzeł Tyniecki A4). Od centrum Krakowa dzieli go jedynie kilkanaście minut jazdy samochodem lub autobusem komunikacji miejskiej linii 203.

Ogromnym atutem jest bliskie sąsiedztwo Opactwa Benedyktynów w Tyńcu nad brzegiem Wisły, które rozporządzeniem Prezydenta RP z 15 marca 2017 roku zostało uznane za Pomnik Historii oraz sąsiedztwo całorocznego ośrodka sportu i rekreacji z halą sportową, krytym basenem, zapleczem fitness oraz najnowocześniejszym w Polsce torem kajakowym i raftingowym.


Organizatorzy:


 
sd_logo boczneStalowe Domy – firma specjalizująca się w budowie domów w oparciu o lekki szkielet stalowy. Wiodąca firma na małopolskim rynku budowlanym prowadząca inwestycje własne jak i na zlecenie inwestora indywidualnego (www.stalowedomy.plwww.osiedle-zacisze.plwww.blog.stalowedomy.pl)


 

pomyslnadom_daszekPortal pomyslnadom.pl – wchodzący w skład grupy Portalia Sp. z o.o., zrzeszającej portale tematyczne zawierające niezwykle cenne wskazówki dotyczące budowy domu, wykończenia wnętrz oraz projektowania i aranżacji ogrodu.
 (www.pomyslnadom.plwww.pomyslnaogrod.plwww.pomyslnamieszkanie.pl)


 

 eko-adaptacje logo białe tłoPortal eko-adaptacje.pl – łączący inwestorów, architektów i wykonawców adaptujących gotowe projekty domów jednorodzinnych, którym zależy na zachowaniu wysokich standardów energooszczędności. Właścicielem portalu jest firma Bautam Projekt – zajmująca się szeroko pojętym doradztwem w zakresie projektowania energooszczędnego, zarządzaniem projektami budowlanymi, kosztorysowaniem robót budowlanych oraz pełnieniem funkcji inwestora zastępczego.
(www.eko-adaptacje.plwww.polskiedomki.plwww.bautam.pl)
W ramach konferencji gwarantujemy:

  • ciekawe wykłady poświęcone energooszczędnym rozwiązaniom materiałowym, konstrukcyjnym i instalatorskim we współczesnym budownictwie jednorodzinnym z uwzględnieniem nowoczesnego budownictwa szkieletowego
  • spotkanie z wiodącymi producentami markowych produktów budowlanych
  • możliwość indywidualnych konsultacji na stoiskach prelegentów
  • komplet materiałów reklamowo – ofertowych
  • możliwość wygrania w ramach losowania, jakie odbędzie się na końcu wydarzenia, duwletniej licencji na specjalistyczny program ufundowany przez firmę Intersoft
  • nagrody specjalne ufundowane przez Mennicę Wrocławską należąca do Grupy Goldenmark w postaci sztabki złota i trzech srebrnych monet okolicznościowych
  • poczęstunek w postaci otwartego stolika kawowego oraz wspólny obiad.


Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.konferencjaenergooszczednosc.pl

Obserwuj wydarzenie na Facebook.


Ostatnia modyfikacja: 28 Jan 2018

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się