KUCHINOX na fali zmian

1133 odwiedzin
14 Jul 2016

Nowe produkty, nowe logo, nowe hasło i nowa strona internetowa: Kuchinox Polska gruntownie odświeża wizerunek i umacnia pozycję na rynku.

Kuchinox to polski producent, importer i dystrybutor cenionych przez dystrybutorów i konsumentów artykułów sanitarnych i metalowych: zlewozmywaków, baterii kuchennych i łazienkowych oraz klamek, garderób, kłódek i innych akcesoriów metalowych. Obecna na rynku od 1997 roku firma stale poszerza asortyment i poszukuje nowych obszarów rozwoju. 

W swoim portfolio ma dwie marki: ekonomiczną Kuchinox i premium Laveo. 

„Nowe logo ma podkreślać znaczenie, jakie ma dla firmy proste, nowoczesne wzornictwo, a także jej stabilność i silną pozycję” – mówi Maciej Balcerak, prezes zarządu Kuchinox Polska. Nowy znak graficzny jest jednym z elementów szerzej zakrojonych działań zmierzających do odświeżenia wizerunku marki Kuchinox, która od teraz będzie się posługiwać także nowym hasłem korporacyjnym: „Inspiracja płynie z wnętrza”.

Firma uruchomiła także nową stronę internetową, dostępną pod adresem www.kuchinox.pl. Aktualności dotyczące marki i rozszerzanego na bieżąco asortymentu, filmy instruktażowe pokazujące krok po kroku montaż wybranych produktów oraz inspiracje i porady dotyczące urządzania wnętrz będzie można znaleźć również na fanpage’u marki na Facebooku: facebook.com/kuchinox oraz na YouTube.

Z myślą o wygodzie klientów firma planuje uruchomienie dedykowanej aplikacji mobilnej wspierającej proces składania i realizacji zamówień, a także szereg aktywności związanych ze szkoleniami. 

„W planach na najbliższe miesiące mamy też kampanię reklamową w serwisach internetowych i magazynach związanych z tematyką urządzania wnętrz, a także intensywne działania z obszaru public relations i zaangażowania społecznego” – mówi Balcerak. Całość aktywności ma wesprzeć realizację misji firmy, którą jest pomoc w nowoczesnym urządzaniu wnętrz. 

Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się