Kuchnia w kolorze

1002 odwiedzin
01 Oct 2016

Niewiele rzeczy poprawia humor równie skutecznie, jak szybka zmiana wystroju wnętrza. Czasem wystarczy nowy kolor dodatków, by nabrało zupełnie innego charakteru. Bateria zlewozmywakowa Lena marki Laveo to pięć kolorów wymiennych elementów do wyboru i pięć pomysłów na kuchnię.

Lena to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku; w sprzedaży są baterie chromowane z dodatkami w kolorze niebieskim, czerwonym, żółtym oraz bez dodatków. Elementy można łatwo i szybko wymieniać korzystając z dostępnych zestawów zamiennych. A kuchnię dostosować do nastroju, zapotrzebowania na energię i… diety ?

Kuchnia w odcieniach żółtego to miejsce ciepłe i słoneczne. Żółty dodaje energii, sprzyja koncentracji i poprawia nastrój. Ale uwaga: może wzmagać apetyt, dlatego bezpieczniej ograniczyć się do dodatków w tym kolorze.

W kuchni z kroplą czerwieni poczujemy motywację do działania. Kolor czerwony jest dynamiczny, energetyczny i dominujący. Daje poczucie ciepła, aktywizuje i poprawia humor.

Niebieski to statystycznie najbardziej lubiany kolor na świecie. Uspokaja i sprzyja odpoczynkowi. W kuchni  zwiększa odczucie świeżości i czystości. Odstrasza owady i zmniejsza łaknienie – z niebieskich talerzy podobno zjadamy mniej?

Kuchnia w odcieniach srebra i szarości to miejsce dla tych którzy chcą się w niej czuć bezpieczni i odgrodzeni od gwaru mieszkania. Oba kolory są neutralne: odprężają, uspokajają i wyciszają. 

Bateria ma 8-letnią gwarancję i jest dostępna w sieciowych marketach budowlanych, hurtowniach sanitarnych oraz stacjonarnych i internetowych sklepach z wyposażeniem kuchni.

               

Sugerowana cena baterii chromowanej: ok. 130 zł, z kolorowymi elementami ok. 150 zł

Sugerowana cena kompletu elementów kolorystycznych: ok. 50 zł

LENA (Laveo)   

  • Bateria zlewozmywakowa
  • Wykończenie: chrom
  • Głowica: 35 mm
  • Gwarancja: 8 lat
  • Wężyki: przyłączeniowe o długości 40 cm z przyłączem 3/8 cala
  • Zestaw mocujący z tuleją

Elementy wymienne nie są integralną częścią baterii, można je dokupić (każdy kolor z osobna).

Więcej informacji znajdziesz na www.laveo.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się