Kwiaty na Twoim stole!

1220 odwiedzin
23 Sep 2015

Mariefleur – motyw kwiatowy w delikatnym i nowoczesnym wydaniu. Porcelana zdobiona kwiatowym wzorem od stuleci jest obecna na stołach i to pomimo zmieniających się mód, których trendy wyznacza Villeroy & Boch. Tak jest teraz.

Budzi nas po zimowym śnie kolorowym bukietem, pokazując motywy kwiatowe w świeżej i lekkiej interpretacji. Zainspirowana wcześniejszymi kolekcjami oraz obserwacjami przyrody powstała seria Mariefleur - intensywne odcienie różu, zieleni czy słonecznej cytryny dodają całości lekkość i nowoczesność, nie tracąc nic ze swojego rustykalnego charakteru. Kolorowe kwiaty, które wydają się kwitnąć na porcelanie, powabnie współgrają z jej ciepłą i nieskazitelną bielą. To znak, że wiosna właśnie zagościła na stole, a Mariefleu przeniesie Cię w sferę marzeń o spacerach po bajkowym ogrodzie Moneta w Giverny.

Harmonijne formy i klasyczna elegancja w jednym!

Forma Mariefleur została zaczerpnięta z dobrze znanej serii New Cottage. Harmonia, która obowiązuje w naturze oraz współczesne wzornictwo to kwintesencja kolekcji. Delikatna porcelana napawa uczuciem subtelności, które potęguje kwiatowy wzór Mariefleur. Wchodzące w skład zastawy talerze, półmiski czy filiżanki są niepowtarzalne nie tylko ze względu na swój wyjątkowy urok, ale także na wzór. Nie jest on dokładnie powielany na owalnych i okrągłych liniach porcelany, a jego obecność dyktuje harmonia całości. Motywy kwiatowe w pełni uzupełniają się na przygotowanej do wiosenno-letniego obiadu zastawie stołowej. Ta nietuzinkowość i oryginalność produktów serii Mariefleur to prawdziwy smakołyk dla osób, które uwielbiają łączyć i zestawiać elementy tak, by dostosować je do własnych upodobań. Kwiaty zostały wykonane techniką litograficzną, która jest wyjątkowo trwała dzięki czemu wzór nie zniszczy się w zmywarce lub w kuchence mikrofalowej.

Sztućce New Cottage – jakość i ponadczasowe wzornictwo

Solidność oraz piękne wzornictwo to kwintesencja sztućców New Cottage. Zakrzywiony uchwyt nadaje całości nowoczesnego akcentu zaś delikatne, wąskie rączki zostały poszerzone u podstawy, tworząc miękką, romantyczną formę. Całość wykonana została z nierdzewnej stali i może być stosowana w zmywarce.  Kolekcja dostępna jest w zestawie zawierającym 24 lub 30 sztućców.

Szkło New Cottage - piękno kształtu i struktury liścia.

Szkło New Cottage idealnie pasuje do serii Mariefleu oraz innych kolekcji o rustykalnym charakterze. Kryształowe kieliszki to propozycja nie tylko do wytwornej kolacji, ale także do codziennego obiadu. Delikatny flirt ze strukturą i kształtem liścia nadaje mu wdzięku i subtelności. Solidny, delikatnie różowy trzon pucharu romantycznie uzupełnia klasyczną całość. Wykonane z najlepszej jakości materiałów mogą być zmywane w zmywarce.

Więcej na https://www.villeroy-boch.pl/produkty/zastawa-stolowa.html

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się