Lampy AXIS marki Nowodvorski Lighting – powiew nowoczesności w minimalistycznej formie

822 odwiedzin
23 Nov 2018

Styl modernistyczny czy industrialny są od dłuższego czasu chętnie wykorzystywane w urządzaniu wnętrz. Nieodzownym elementem takich aranżacji są oprawy świetlne o intrygującym kształcie, wykonane zwykle ze stali. Mając na uwadze obowiązujące trendy firma Nowodvorski Lighting stworzyła kolekcję lamp AXIS, które dobrze oświetlą daną przestrzeń, a jednocześnie podkreślą nowoczesny wystrój i charakter mieszkania, biura czy  restauracji.


 Kolekcja AXIS marki Nowodvorski Lighting to linia trzech lamp wyposażonych w jedno lub sześć źródeł światła, zaprojektowanych z myślą o osobach, które cenią sobie nowoczesne i minimalistyczne oświetlenie. Poszczególne modele różnią się kształtem i rozmiarem, jednak wszystkie zostały wykonane ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. Posiadają również źródło światła, które stanowi żarówka o gwincie E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa pojedyncza mierzy 86 centymetrów wysokości i 70 centymetrów szerokości, a jej kabel ma długość 2 metrów. Sprawdzi się więc zarówno zamocowana nad zagłówkiem łóżka w sypialni, jak i oparciem sofy czy fotela w salonie. Dobrze oświetli wybraną przestrzeń, a dodatkowo wprowadzi klimatyczny nastrój, dzięki czemu picie kawy z przyjaciółmi lub wieczorne czytanie książek będzie jeszcze przyjemniejsze. Z kolei lampy AXIS z sześcioma źródłami światła występują w dwóch kształtach i wielkościach. W mniejszej z propozycji, o wysokości 53 cm i szerokości 57 cm, żarówki skierowane są w dół, umożliwiając dokładne doświetlenie wybranej strefy, np. blatu kuchennego czy stołu w jadalni. W drugiej, większej wersji, o wymiarach 74 x 73 cm, źródła światła umieszczono na przeciwległych końcach ruchomych ramion, co pozwala na ich samodzielną regulację i dowolne ustawienie kąta padania światła. Tym samym model ten doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, stanowiąc główne źródło światła. 


Lampy z kolekcji AXIS marki Nowodvorski Lighting łączą w sobie prostą, geometryczną formę i klasyczną, stonowaną kolorystykę. Za sprawą surowego, minimalistycznego wyglądu świetnie wpiszą się we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, industrialnym czy loftowym stylu, stając się intrygującą ozdobą każdego z nich. 


AXIS 9294 , cena detaliczna: 175.00 zł brutto

AXIS 9296 , cena detaliczna: 459,00zł brutto

AXIS 9297 , cena detaliczna: 219,00 zł brutto


Więcej informacji na stronie: www.nowodvorski.pl

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się