Lampy biurkowe - na początek roku szkolnego

947 odwiedzin
24 Sep 2015

Kompletując szkolną wyprawkę pamiętamy o zeszytach, książkach, tornistrze, piórniku i innych przyborach pomagających naszym pociechom w nauce. Przygotowanie uczniowskiego wyposażenia nie ogranicza się jednak jedynie do zakupu niezbędnych akcesoriów. Wygodne i dobrze oświetlone miejsce nauki w domu jest nie mniej ważne. Najnowsze kolekcje lamp biurkowych marki Nowodvorski Lighting pozwolą stworzyć komfortowy i kreatywny zakątek małego naukowca.

Uczniowski niezbędnik

Wraz z początkiem września, kiedy zabrzmi pierwszy dzwonek, dzieci z zapałem ruszą do szkoły. Czas, który spędzają w szkolnych ławkach to jednak tylko część z ich naukowych obowiązków. Odrabianie zadanych lekcji i nauka czeka je również w domu, dlatego też trzeba zapewnić im do tego odpowiednie warunki. Ergonomiczne miejsce pracy to nie tylko wygodne krzesło i dopasowane wysokością biurko, ale również prawidłowe oświetlenie, zwłaszcza, że większość zadań wykonywana jest w godzinach popołudniowych, kiedy niezbędne jest sztuczne światło. Niezależnie od wieku w pokoju ucznia, oprócz głównego źródła światła, nie może zabraknąć również niedużej lampki biurkowej, która miejscowo doświetli obszar pracy.

Odpowiednio przygotowany zakątek zachęca do nauki, sprzyja koncentracji, a przede wszystkim chroni wytężone na książce lub monitorze komputera oczy.Takim zadaniom sprostają najnowsze kolekcjeoferowane przez markę Nowodvorski Lighting–kolorowe lampki Pocatello o wysokości 35 cm i  średnicy 13 cm oraz eleganckie, biurowe modele z linii Medina o wysokości 40 cm i średnicy 15 cm. Obie serie posiadają peszel umożliwiający delikatne modyfikowanie ustawienia klosza. Dzięki niemu możemy dowolnie regulować kierunek i kąt padania światła, wybierając najbardziej dogodną pozycję.

Kolorowy kaganek oświaty

Kącik do nauki stanowi zazwyczaj część dziecięcego pokoju, dlatego też powinien być on stylistycznie dopasowany do wystroju całego pomieszczenia. Atrakcyjnie zaaranżowany będzie uprzyjemniał czas spędzany na nauce i stanowił źródło kreatywności. Dla młodszych dzieci doskonałe będą kolorowelampki z kolekcji Pocatello marki Nowodvorski Lighting wykonane z lakierowanej stali. Dostępne są w 5 odcieniach – białym, srebrnym, niebieskim, zielonym oraz różowym. Barwne modele nawiązujące formą do kultowych lamp z lat 60-tych pasują zarówno do pokoju najmłodszych dzieci, jak również młodzieży stawiającej nacisk na designerskie dodatki. Z kolei linia Medina składa się z trzech klasycznych modeli z lakierowanej stali w kolorze czarnym, białym oraz srebrnym. Idealnie sprawdzą się na biurku ucznia doświetlając obszar do nauki, jak i w miejscu pracy dorosłych. Lampki z kolekcji Pocatello i Medina dzięki niewielkim rozmiarom i ergonomicznym kształtom ustawione nieopodal łóżka pełnić mogą również rolę oświetlenia nocnego.

Doskonałym uzupełnieniem obu linii jest wysoka, stojąca lampa, która przypomina wyglądem gigantyczną wersję srebrnej lampki biurkowej.Tampa silver marki Nowodvorski Lighting o wysokości półtora metra stanowićmoże nie tylko ciekawy element dziecięcego pokoju, ale i designerski akcent wyposażenia sypialni lub salonu.

LAMPY POCATELLO

Wysokość: 35 cm

Średnica: 13 cm

Liczba źródeł światła: 1

Kolory: biały, srebrny, niebieski, zielony, różowy

Cena detaliczna:  51.66 zł brutto

LAMPY MEDINA

Wysokość: 40 cm

Średnica: 15 cm

Liczba źródeł światła: 1

Kolory: biały,  czarny, srebrny

Cena detaliczna:  70.11 zł brutto

LAMPA TAMPA

Wysokość: 150 cm

Średnica: 22 cm

Liczba źródeł światła: 1

Kolor: srebrny

Cena detaliczna:  138,37 zł brutto

Więcej na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 03 Jun 2016

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się