Lampy MINIMAL marki Nowodvorski Lighting – klasyczne drewno w nowoczesnym wydaniu

869 odwiedzin
17 Oct 2018

Drewno to materiał elegancki i funkcjonalny, dlatego chętnie wykorzystywany jest w dziedzinie aranżacji wnętrz. Po ten szlachetny surowiec sięgnęli również projektanci marki Nowodvorski Lighting tworząc serię lamp MINIMAL. 

Kolekcja MINIMAL marki Nowodvorski Lighting to propozycja stworzona z myślą o osobach, które nie boją się nowoczesnych i odważnych dodatków. W skład serii wchodzi minimalistyczna lampa wisząca o wymiarach 110 x 132 cm, z dwoma okrągłymi, drewnianymi kloszami oraz dwa subtelne kinkiety ścienne o średnicy 20 centymetrów. Model sufitowy zasługuje na uwagę przede wszystkim z powodu niezwykłej formy, ale interesująca jest również kwestia wykorzystanych materiałów. Połączenie szlachetnego drewna dębowego z lakierowaną stalą oraz mosiądzem sprawia, że lampa doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim, jak i w modernistycznych, loftowych przestrzeniach. Dyskretne oprawy świetlne przeznaczone do zawieszenia na ścianie znakomicie dopełnią wspomniany wystrój, jednak z równym powodzeniem mogą być wykorzystane samodzielnie. Dobrym pomysłem będzie ulokowanie ich nad wezgłowiem łóżka czy w długim przedpokoju lub też doświetlenie za ich pomocą kącika wypoczynkowego w salonie. 

Na koniec warto dodać, że lampa sufitowa MINIMAL dostępna jest tylko w jednym odcieniu (jasny naturalny dąb), natomiast kinkiety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – jasny naturalny dąb oraz ciemny dymiony dąb. Dzięki temu można łączyć je ze sobą w dowolne zestawy, dopasowując ich wygląd do stylistyki konkretnego wnętrza.

MINIMAL 9375, cena detaliczna: 596,55 zł brutto
MINIMAL 9377,  cena detaliczna: 119,00 zł   brutto
MINIMAL 9310,  cena detaliczna:  119,00 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się