Listwa ESQUERO DUO. Podłoga w dobrym towarzystwie

1078 odwiedzin
23 Aug 2017

ESQUERO DUO, najnowsza listwa przypodłogowa w ofercie marki VOX, doskonale rozumie swoją rolę we wnętrzu. Ma być funkcjonalnym dopełnieniem podłogi, a zarazem jej dyskretnym, dekoracyjnym wykończeniem. Ze swoich zadań wywiązuje się doskonale. Projektanci marki VOX postawili na proste rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. 


Proste wybory są z reguły najlepsze. Nie inaczej jest w świecie wnętrz i designu, w których prostota jest powszechnie cenioną wartością. W przeciwieństwie do zmiennych trendów jest ponadczasowa i uniwersalna. Dobrze widać to na przykładzie produktów wnętrzarskich oferowanych przez markę VOX, które czarują bezpretensjonalnym szykiem, a zarazem dowodzą, że dobre wzornictwo to połączenie prostoty i funkcjonalności. W takim duchu zaprojektowana została również najnowsza listwa przypodłogowa z oferty VOX – ESQUERO DUO. 


 VOX_ESQUERO_DUO_2ESQUERO DUO wyróżnia się nowoczesną linią i prostokątnym kształtem o delikatnie zaokrąglonych krawędziach. To listwa wykonana z PVC, która doskonale wpisuje się w oczekiwania stawiane przez domowników tego typu produktom. Stanowi atrakcyjne dopełnienie podłogi, jest trwała i co niezwykle ważne funkcjonalna. Listwa została tak skonstruowana, aby idealnie dopasowywać się do płaszczyzny podłogi i ściany. Dzięki temu wizualnie niweluje ewentualnie nierówności powierzchni. Wewnątrz listwy zaprojektowany został specjalny kanał, w którym przewidziano miejsce na przewody elektryczne (telewizyjne, oświetleniowe itp.). Można się do niego bardzo łatwo dostać poprzez zdjęcie panelu biegnącego wzdłuż listwy. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie pozwalające na ukrycie mało estetycznego okablowania i ułatwiające utrzymanie czystości w domu.


VOX_ESQUERO_DUO_1


Listwa dostępna jest w bogatej ofercie kolorystycznej, która pozwala na dopasowanie jej wybarwienia do gatunku drewna zastosowanego na podłodze. ESQUERO DUO zamówić można w różnych odcieniach szarości, jasnych i ciemnych brązów oraz bieli. Paleta obejmuje 12 wzorów, w tym różne gatunki dębu, palisandru czy orzecha, które odwzorowują nie tylko odcień, ale i rysunek drewna. Nowoczesny, ale delikatny kształt listwy sprawia, że będzie ona dobrze współgrać z różnorodną stylistyką wnętrza.


VOX_ESQUERO_DUO_3


Do montażu listwy nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi, ani pomocy profesjonalnych wykonawców. Instalacja ESQUERO DUO jest szybka i intuicyjna, a producent przygotował dla użytkowników praktyczne materiały poradnikowe ilustrujące montaż „krok po kroku”. Listwa ESQUERO DUO ma długość 250 cm. Łączenie poszczególnych elementów lub wykończenie ich w narożnikach odbywa się za pomocą estetycznych akcesoriów, które doskonale współgrają z listwą. Projektanci marki VOX chcieli stworzyć listwę, która będzie subtelnym zwieńczeniem podłogi, ale nie będzie odwracała uwagi od jej walorów dekoracyjnych, dlatego w porównaniu z innymi listwami ESQUERO DUO ma mniejszą wysokości ( 5,5 cm ) i szerokości 2,18 cm.


Więcej informacji na temat listwy ESQUERO DUO znaleźć można na stronie: www.vox.pl.


Ostatnia modyfikacja: 23 Aug 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się