Madagaskar – duży zlew na duże potrzeby

848 odwiedzin
25 Sep 2015

Zlewozmywaki granitowe podbijają serca Polaków. Już nie tylko te najpopularniejsze w formie komory z ociekaczem, ale również duże – dwukomorowe coraz częściej można spotkać na półkach sklepowych.

Mimo, że dwukomorowy zlew granitowy może wydawać się monumentalny, w przypadku dobrze urządzonej kuchni nie obciąża wielkością przestrzeni blatu i nie staje się postacią pierwszoplanową kuchni.

Rodzina zlewów granitowych Madagaskar Laveo wzbogaciła się o wersję dwukomorową. Można go kupić w kolorze klasycznego beżu i czerni. Beżowy Madagaskar  będzie świetnie wyglądał w dużych kuchniach, gdzie meble i elementy wyposażenia wykonane są z drewna lub materiałów stylizowanych na drewno. Czarny sprawdzi się najlepiej w nowoczesnych kuchniach „w szachownicę”, czyli z dominującymi motywami czerni i bieli. Madagaskar świetnie komponuje się z dużymi, masywnymi bateriami gresogranitowymi lub chromowanymi o kształtach litery „L”. Polecany jest szczególnie użytkownikom nie posiadającym zmywarek ze względu na dużą przestrzeń zmywania w dwóch głębokich komorach.  

Zlewozmywak jest produkowany w Polsce. Posiada 10 lat gwarancji, a jego wymiary to 780 x 440 mm. Wykonany jest w 80 proc. z minerałów i w 20 proc. z żywic poliestrowych, które gwarantują mu bardzo wysoką odporowość na różnicę temperatur, zadrapania (np. sztućcami) i uderzenia. Można go kupić w Leroy Merlin i niektórych salonach wyposażenia kuchni na terenie całego kraju.

Więcej na www.laveo.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się