Magia zimy i Bożego Narodzenia od Villeroy & Boch

1247 odwiedzin
20 Oct 2017

Za oknem cicha noc, w powietrzu wirują płatki śniegu, mróz maluje kwiaty na szybach, a na kominku wesoło buzuje ogień… taki obraz nieodmiennie kojarzy się z najpiękniejszymi w roku świętami. I choć do zimy i Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to Villeroy & Boch już dziś prezentuje trzy kolekcje porcelany, dzięki którym w każdym wnętrzu zrobi się wyjątkowo przytulnie i świątecznie.


Bardzo często ogólne wrażenie zależy od szczegółów. To stwierdzenie sprawdza się również przypadku aranżacji wnętrz. Bo to właśnie owe szczegóły – drobne ozdobne przedmioty i akcesoria – kreują prawdziwie domową atmosferę. Z tą myślą Villeroy & Boch stworzył kolekcje, które sprawią, że święta staną się prawdziwie magiczne. Winter Collage, Winter Bakery i Classic Christmas przeniosą nas do śnieżnej krainy zamieszkiwanej przez elfy, renifery i (jakżeby inaczej) samego świętego Mikołaja!


Winter Collage: cudowna podróż Romantyczna wyprawa pociągiem na biegun północny bez ruszania się z domu? To możliwe z porcelanowymi figurkami od Villeroy & Boch.


villeroy-boch-Winter-Bakery-Decoration-Gingerbread-Train-29x7,5x10cm-30


W kolekcji ozdób spod znaku Winter Collage znalazły się lokomotywa i wagony, które zamienią każdy wigilijny stół w scenę wprost z dziecięcych marzeń. Całości dopełnią kolorowe światełka, które dodając ciepłego blasku, rozświetlą zimowe wieczory i sprawią, że w niejednym dorosłym oku zakręci się łezka wzruszenia wywołana tęsknotą za minionym dzieciństwem.


Winter Bakery: na ciasta, ciasteczka i nie tylko. Boże Narodzenie to nie tylko pięknie ubrana zielona choinka, a pod nią starannie zapakowane prezenty. To przede wszystkim korzenne zapachy świątecznych wypieków. Cynamon, wanilia, suszone i kandyzowane owoce… Wyjęte z pieca pierniczki, ciasteczka i ciasta najlepiej zaprezentują się na śnieżnobiałej porcelanie z delikatnym okolicznościowym zdobieniem.


villeroy-boch-Winter-Bakery-Delight-Star-bowl-small,-Tree-13cm-30W kolekcji znalazły się pojemniki na słodkości, patery, talerze, a nawet naczynia stołowe w kształcie choinki.

Pssst… można podjadać!


Classic Christmas czyli żłóbek z porcelany 

Najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa? Zgromadzona przy stole rodzina, wysoka, pachnąca choinka a pod nią żłóbek, przedstawiający narodziny małego Jezusa. Dzięki kolekcji Classic Christmas, można na nowo doświadczyć radości ustawiania figurek w szopce. Na pierwszym planie woły, osiołki i Święta Rodzina; na drugim – aniołowie i pasterze. Delikatnie zdobione porcelanowe postaci, dzięki którym w wigilijny wieczór na chwilę przeniesiemy się do betlejemskiej stajenki.


baking_2135


Święta Bożego Narodzenia to niepowtarzalna atmosfera, budowana przez smaki, zapachy i widoki. Zimowe kolekcje od Villeroy & Boch pomogą stworzyć wyjątkowy nastrój wigilijnej wieczerzy i sprawią, że wielu z nas na chwilę powróci do krainy dzieciństwa.

Więcej informacji: villeroy-boch.pl

Ostatnia modyfikacja: 20 Oct 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się