Marka Nowodvorski Lighting na targach Salone del Mobile 2017 w Mediolanie

1827 odwiedzin
28 Apr 2017

W dniach od 4 do 9 kwietnia br. w Mediolanie odbyła się 56 edycja SALONE DEL MOBILE –najważniejszych, a zarazem największych targów w świecie designu. W trakcie towarzyszącej im wystawie EUROLUCE (poświęconej branży oświetleniowej) marka Nowodvorski Lighting zaprezentowała swoje najnowsze produkty.

MIĘDZYNARODOWE TARGI SALONE DEL MOBILE odbywają się w Mediolanie już od 1961 roku - nieprzerwanie wyznaczając najnowsze trendy wzornicze. Stoiska rozmieszczone na gigantycznej przestrzeni odwiedzane są przez tysiące zwiedzających, stając się tym samym, doskonałym miejscem na stworzenie nowych międzynarodowych kontaktów biznesowych. SALONE DEL MOBILE towarzyszy ponad 400 imprez cyklicznych. Jedną z nich jest, odbywająca się co 2 lata, wystawa EUROLUCE poświęcona branży oświetleniowej. W trakcie jej trwania wystawcy z sektora oświetleniowego prezentują szeroki oraz kompleksowy wybór najlepszych produktów obecnych na rynku. 

W tegorocznej 29 edycji EUROLUCE udział wzięło 450 wystawców z całego świata. W tym prestiżowym gronie, już po raz piąty, znalazła się polska marka Nowodvorski Lighting. Na swoim stoisku firmowym zaprezentowała, aż  30 kolekcji na rok 2017. Całość inspirowana była wartościami i cechami przyświecającymi marce Nowodvorski Lighting: wysoką jakością, bogactwem wzorów dającym nieograniczone możliwości dekoracyjne oraz funkcjonalnością rozwiązań. Na stoisku o pow. 40 metrów kwadratowych spójnie zaprezentowano szeroki wachlarz lamp wiszących oraz kinkietów, jednocześnie aranżując miejsca do kontaktu z klientem, gdzie w pełnym komforcie można było przystąpić do rozmów biznesowych.

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 28 Apr 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się