Meble CORAM w bazie proramu CAD DECOR

1365 odwiedzin
01 Oct 2016

Ważna informacja dla projektantów wnętrz: od połowy września br. meble Antado oraz Tiger w formie modeli 3D znajdują się w bazie programu CAD Decor. Bibliotekę mebli Coram  wyróżnia wielowariantowość oferty, która pozwala użytkownikowi na kreatywność projektową i samodzielny wybór dostępnych dekorów. 

Baza modeli Antado zawiera pojedyncze szafki oraz zestawy szafek zintegrowane z umywalkami z ceramiki oraz konglomeratu. W bibliotece znajduje się szeroki wybór regałów, szafek wiszących oraz luster. Obecne są serie z ugruntowaną pozycją na rynku takie jak Variete, Spektra czy Sycylia, unikalne stylizowane linie Rustic i Ritorno, designerskie nowości Wave i Susanne oraz modułowe serie Combi i Verano. Istotną częścią bazy Antado są meble z dedykowanymi umywalkami, montowanymi na trwałych blatach. Na uwagę zwraca także szeroka paleta wykończeń mebli. 

Baza Tiger to również propozycja zróżnicowana wzorniczo i estetycznie. Cechą charakterystyczną mebli holenderskiego producenta jest wysmakowana estetyka oraz wysoki komfort użytkowania, dzięki którym cieszą się one uznaniem klientów w całej Europie. W bazie CAD Decor dostępny  jest duży zbiór mebli Tiger, a w nim m.in. minimalistyczna seria Items, stylizowana kolekcja Canto z wieloma udogodnieniami użytkowymi takimi jak szuflady z wewnętrzną organizacją oraz kolekcja Ontario, której oryginalną stylistykę lat 70. podkreśla możliwość zestawienia z drewnopodobnymi blatami.  

Bazę mebli uzupełniają baterie – są to modele umywalkowe z ceramiczną głowicą, oferowane w wykończeniu chromowanym i stali szczotkowanej. Do wyboru są baterie Items, Ontario i Boston marki Tiger. Uniwersalność stylistyczna pozwala swobodnie zestawiać je także z meblami Antado.

- Mając w ofercie aż dwóch producentów mebli mogliśmy przygotować projektantom szeroką i zróżnicowaną propozycję modeli 3D. Wielowariantowość bazy pozwoli użytkownikowi na kreatywność projektową.  – mówi Hieronim Walczak, specjalista ds. mebli łazienkowych w firmie Coram Poland, dystrybutora marek Antado oraz Tiger. 

Wyszukiwanie produktów  z bazy Coram odbywa się na dwa sposoby: z udziałem filtra producent/typ oraz filtra producent/zestaw. W ramach każdej serii projektant ma do wyboru określoną liczbę wykończeń (dekorów) w których dana seria jest dostępna, więc może idealnie dobrać kolor mebla do stylistyki łazienki. Ponadto, dla wygody korzystających  z bazy, w seriach modułowych oprócz  pojedynczych elementów przygotowane zostały także przykładowe zestawy szafek (jako cała bryła). Precyzyjny opis zestawu pozwala na dokonanie właściwego wyboru.

Bazę modeli Antado oraz Tiger można pobrać ze strony CAD Decor.  Zachęcamy do korzystania.

Więcej informacji na temat oferty Coram Poland można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem: www.coram.pl


Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się