Meble PACIFIC – siła kontrastu

868 odwiedzin
25 Sep 2015

Kontrast, to słowo-klucz do prezentacji kolekcji mebli łazienkowych Pacific, nowej propozycji  marki Antado. Meble zbudowane na zasadzie przeciwstawnego zestawienia kolorów i wykończeń wprowadzają do łazienki nowoczesny akcent.

Tworząc nowe meble firma Antado postawiła na dwa elementy: nowoczesność i wyrazistość. Cechy te przejawiają się w minimalistycznej formie mebli Pacific, użytych materiałach oraz perfekcyjnej trosce o detal. Na uwagę zasługuje przede wszystkim eleganckie wykończenie szafek, w którym projektanci Antado w odważny sposób połączyli wykończenie matowe i błyszczące. Warto przyjrzeć się też samej formie mebli oraz docenić perfekcyjną dbałość o szczegóły wyrażoną  poprzez nietypową konstrukcję uchwytów.

Meble Pacific oferowane są w dwóch atrakcyjnych estetycznie wykończeniach. W wersji białej boki szafek wykonane są z lakierowanej płyty wiórowej, natomiast front z MDF powlekanego białą, matową, wilgocioodporną folią z białym, błyszczącym wzorem. Połyskliwe linie układają się we wzór fal, wprowadzając do formy mebla dynamikę i elegancję.

W wersji ciemnej boki mebli Pacific są białe, natomiast fronty pokryte zostały czarną, matową folią dekorowaną czarnym, błyszczącym wzorem. Kontrastowe zestawienie kolorów jest modne i atrakcyjne estetycznie. Ciekawym zabiegiem projektowym, widocznym zwłaszcza z perspektywy, jest biała rama, jaka powstaje w zestawieniu białych boków mebla z białą umywalką.

Estetycznej czystości formie mebli Pacific nadaje dyskretnie ukryty uchwyt. Umieszczony on został w niszy wyfrezowanej w płaszczyźnie drzwi, a jedynym śladem jego obecności jest błyszcząca obwódka w kolorze srebra. Taka forma uchwytu nie zakłóca stylistyki mebla, a jednocześnie jest funkcjonalna.

Meble Pacific wyposażone są w system cichego domykania, dzięki któremu szafki zamykają się praktycznie bezdźwięcznie. Do szafki podumywalkowej z tej kolekcji firma Antado proponuje konglomeratową umywalkę o geometrycznej formie, która podkreśla wzornictwo mebli.


W kolekcji Pacific dostępne są:

- szafki pod umywalkę o wymiarach:  82,5x100x39 cm oraz 82,5x120x39 cm, z dwojgiem otwieranych drzwi,

- regał wysoki prawy/lewy o wymiarach: 182x45x39 cm,

- umywalki dolomitowe o wymiarach: 100x 39 cm oraz 120x39 cm.

Wkrótce w kolekcji mają pojawić się też szafki podumywalkowe o mniejszych szerokościach: 60 i 80 cm. To ukłon firmy Antado w kierunku posiadaczy mniejszych łazienek.


Więcej na www.antado.com.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się