Mocny akcent w Twoim wnętrzu - kolor żółty będzie hitem.

887 odwiedzin
15 Mar 2019

Stonowane i nowoczesne wnętrza przynoszą spokój i ład ale w dłuższym czasie mogą być męczące i po prostu się znudzić. Gdy Twoje wnętrze przestaje Cię już cieszyć i szukasz czegoś nowego, rozwiązaniem łatwym i prostym może być dodanie elementów w mocnym kolorze. Mocny akcent, tylko w jakim kolorze?


W stonowanym otoczeniu intensywny element ożywia wnętrze i dodaje mu energii. Szczególnie atrakcyjny wydaje się tutaj kolor żółty. Doskonale komponuje się on z monochromatycznym wystrojem nowoczesnych pomieszczeń i zaskakująco efektownie pasuje do stylu skandynawskiego. Kolor żółty  sprawia że pomieszczenie staje się bardziej ciepłe i słoneczne. Dzięki żółtym dodatkom w szybki sposób można odmienić nawet najprostsze wnętrze, a żółty jako akcent w mieszkaniu doda mu energii i wigoru!

zolte-akcenty-w-salonie


Kolor żółty w salonieJeżeli mocny akcent to jaki?

Dobór poszczególnych elementów należy do Ciebie. Może to być ozdobna poduszka rzucona na sofę, koc przełożony przez fotel. W innych pomieszczeniach mogą to być pojedyncze elementy takie jak wazony, ozdobne talerze lub ręczniki w łazience. Jeżeli podoba Ci się takie zestawienie i ta forma ożywienia Twojej przestrzeni możesz zdecydować się na większe rozwiązanie i na przykład wprowadzić jeden cały element w tym kolorze. Może to być fotel uszak, podnóżek przy kanapie lub pufa postawiona w koncie pokoju na, której będziesz wygodnie czytać książki lub słuchać muzyki. Taki element dodatkowo wyodrębni tą przestrzeń i zaznaczy jej przeznaczenie. 

Bez nazwy-1

Pufa w kolorze żółtym


Decydując się na dodatki i meble w kolorze żółtym warto pamiętać, że  wygląda on najlepiej z bielą, zielenią i szarością. Powinniśmy ostrożnie zestawiać ten kolor z czernią i fioletem. Takie połączenie może być zbyt intensywne. Przy połączeniach we wnętrzu z intensywnym kolorem najważniejsze jest zachowaniu odpowiednich proporcji i umiejętny wybór dodatków.

Więcej informacji na stronie: www.pufy.pl
Ostatnia modyfikacja: 15 Mar 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się