Na mur beton

850 odwiedzin
19 Oct 2016

Symbolizuje prostotę i trwałość, przywodzi na myśl topografię miejskich aglomeracji. Beton, bo o nim mowa, przestał kojarzyć się z prowizorką i coraz chętniej jest wykorzystywany we wnętrzach. Łazienkom daje pozór chłodu i surowości, a jednocześnie jest doskonałym tłem dla drewnianych elementów wykończenia oraz nowoczesnej armatury, np. z serii Kvadrato i Revelo marki Laveo.

Geometryczne kształty baterii sprawdzą się w modernistycznie zaaranżowanych przestrzeniach, a innowacyjne i intuicyjne rozwiązania techniczne, takie jak składana wylewka i uchwyt, zwiększają komfort użytkowania. 

Bateria umywalkowa Revelo jest wygodna, elegancka i uniwersalna. Została wyposażona w korek klik-klak umożliwiający wygodne i szybkie otwieranie i zamykanie odpływu wody bez konieczności zastosowania dodatkowych mechanizmów.  

Bateria wannowa Revelo to bateria inna niż wszystkie: nowoczesna, funkcjonalna i bardzo stylowa. Jej wyjątkowy kształt spodoba się osobom, które cenią oryginalny design, a ruchoma wylewka i dźwignia sprawią, że kąpiel będzie komfortowa i bezpieczna. Podobnie jak bateria umywalkowa ma rewelacyjnie długą gwarancję: 8 lat.

Kolumna natryskowa Kvadrato, wyposażona w dużą deszczownicę i wielofunkcyjną słuchawkę, sprawi, że poranne i wieczorne rytuały pielęgnacyjne staną się wyczekiwaną przyjemnością, podobną do  doświadczenia niespodziewanego, ciepłego deszczu w środku miejskiego dnia.  

Baterie z serii Revelo i Kvadrato świetnie pasują do modernistycznych czy industrialnych wnętrz, ale doskonale sprawdzą się też w innych, bardziej klasycznych aranżacjach – doradza Marcin Szymke, menadżer ds. baterii łazienkowych Laveo.

Bateria umywalkowa Revelo (Laveo)   

Typ: bateria mieszakowa z odcięciem odpływu. 

Wykończenie: chrom

Głowica: ceramiczna 40 mm

Grupa akustyczna i klasa przepływu: I A

Gwarancja: 8 lat (korpus), 5 lat (głowica)

Cena sugerowana: 250 zł

Kolumna natryskowa Kvadrato (Laveo)

Wykończenie: chrom

Wysokość: 100 cm

Montaż: ścienny

Deszczownia: 1-funkcyjna o wymiarach 20 x 20 cm

Słuchawka natryskowa: 3-funkcyjna o wymiarach 6,5 x 11 cm

Grupa akustyczna i klasa przepływu: II ZZ

Gwarancja: 2 lata

Cena sugerowana:306  zł

Bateria wannowa Revelo z ruchomą wylewką (Laveo)

Typ: bateria mieszakowa

Wylewka: ruchoma

Wykończenie: chrom

Głowica: ceramiczna 35 mm

Grupa akustyczna i klasa przepływu: I BS

Gwarancja: 8 lat

Cena sugerowana: 440 zł


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się