Najpiękniejsze kolory jesieni w Twoim domu

937 odwiedzin
24 Sep 2015

Żywe kolory lata powoli ustępują miejsca stonowanym barwom nadchodzącej jesieni. W parkach i lasach drzewa mienią się pięknymi odcieniami żółci i czerwieni. Olśniewające ubarwienie liści to jednak nie wszystko – jesień kryje w sobie nieprzebrane bogactwo kolorystycznych inspiracji. Najpiękniejsze z nich wykorzystane zostały w kolekcji farb Śnieżka Barwy Natury.

W chłodne, jesienne dni instynktownie szukamy ciepła. Chętnie wspominamy letnie chwile, uwiecznione w kolorowych kadrach wakacyjnych fotografii.  Dekorując ściany salonu odcieniem „Wspomnienie Lata” (149) z kolekcji farb Śnieżka Barwy Natury sprawimy, że klimat tej najcieplejszej z pór roku na stałe zagości w naszych domach. Pozytywny efekt takiego zabiegu znacznie wzmocnimy, dodając akcenty barwy „Pachnący Cynamon” (121). W połączeniu z przyjemnym ciepłem bijącym od płonącego w kominku drewna, kolory te sprawią, że chłodniejsze dni nabiorą zupełnie nowego kolorytu.

Jesień nie powinna jednak oznaczać wyłącznie wspominania lata. Pełna jest przecież także swoich własnych odcieni. Zniewalające tonacje efektownych zachodów słońca oraz niepowtarzalny kolor kwitnącego wrzosu to tylko niektóre z nich. Oba świetnie sprawdzą się w mieszkaniu. Przełamując czystą biel elementami „Zachodzącego Słońca” (122) i dodając ozdobniki barwy „Wrzosowej Doliny”, stworzymy w pomieszczeniu atmosferę ciepła i bezpieczeństwa.

„Wrzosowa Dolina” doskonale sprawdzi się również w kuchni i jadalni, gdzie pomoże stworzyć przyjacielski klimat, sprzyjający rodzinnym spotkaniom przy stole. Niepowtarzalny urok tego szlachetnego koloru pomogą podkreślić „Skaliste Wybrzeże” (158) i „Dzika Orchidea”. Zainspirowani do działania przez „Zachodzące Słońce”, powinniśmy rozważyć także możliwości, jakie daje nam „Cisza o Zmierzchu” (166). Delikatne szarości wieczoru podkreślą wymowę utrzymanej w odcieniach bieli, ponadczasowej elegancji pokoju dziennego. Z kolei dodatki w zdecydowanych kolorach, znacznie podniosą atrakcyjność tak skomponowanego wnętrza. Wprost idealnie wpisze się w nie „Bukiet Róż” (124). Wąskie pasy wyrazistej czerwieni wyjątkowo atrakcyjnie zaprezentują się na szarym tle.

Jesień jest porą roku pełną ciepłych barw i odcieni, stanowiących doskonałą inspirację do stworzenia nieszablonowych, pięknych wnętrz. Doskonałej jakości farby z kolekcji Śnieżka Barwy Natury, to pięćdziesiąt trzy niepowtarzalne kolory inspirowane otaczającym nas światem, w tym bogatą paletą kolorystyczną jesiennych miesięcy. Stanowiąc doskonały punkt wyjścia do twórczej zabawy, dają niezliczone możliwości kreacji pomieszczeń.

 

www.sniezka.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się