Najwyższy poziom komfortu. Zdalnie sterowana bateria KWC ONO TOUCH LIGHT PRO.

875 odwiedzin
25 Sep 2015

Kuchnia doskonale zaprojektowana to kuchnia funkcjonalna, wygodna i piękna. Każdy jej element idealnie ze sobą współgra tworząc pomieszczenie, gdzie z łatwością przygotujemy zarówno posiłek dla rodziny, jak i przyjmiemy gości, czy odrobimy z dziećmi lekcje.

Najwyższy poziom komfortu oraz imponującego designu w kuchennej strefie wody osiągniemy dzięki innowacyjnej baterii KWC Ono Touch Light Pro.

 

Bateria jest niezwykle poręczna i elegancka, a co najważniejsze, ułatwi pracę w kuchni dzięki możliwości zaprogramowania aż 3 ustawień wody. Dzięki tej funkcji wystarczy, że dotkniemy pokrętła sterowania baterią raz, dwa lub trzy razy i natychmiast uzyskamy w ten sposób pożądaną temperaturę wody. Z myślą o tych, którzy uwielbiają technologiczne nowinki, firma KWC dodała baterii także funkcję zdalnego sterowania. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zmiany temperatury i siły przepływu wody z dowolnego miejsca. Może to być bardzo wygodne rozwiązanie dla osób z trudnościami w poruszaniu się.

Proste kąty, precyzja w wykończeniu każdego elementu baterii KWC oraz gra świateł, których kolor zmienia się wraz z temperaturą wody, sprawiają, że kuchnia nabiera unikalnego klimatu.

Wybór ONO TOUCH LIGHT PRO to duży krok w stronę innowacji i komfortu oraz sposób by nadać niezwykłego szyku kuchennej strefie wody.

 

Wykończenie: chromowana

Klasa głośności: 1

Cena: 7 999 zł


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się