Nowa odsłona klasyki – kolekcja lamp RETTO

914 odwiedzin
24 Sep 2015

Aranżacja nowoczesnego wnętrza, utrzymanego w minimalistycznym stylu to nie lada wyzwanie. Sztuka polega na właściwym doborze dodatków, stanowiących dopełnienie funkcjonalnych i prostych mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu.

W trosce o detale szczególną uwagę należy poświęcić oprawom oświetleniowym. Kolekcja RETTO marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla wszystkich poszukujących niestandardowych rozwiązań, które idealnie wkomponują się

w stonowaną przestrzeń tego typu wnętrz.


RETTO znaczy prosty

Funkcjonalność i prostota to kwintesencja wystroju mieszkań urządzonych w nieustająco popularnym, nowoczesnym stylu. Należy mieć to na względzie przy wyborze odpowiednich dodatków do naszego domu. Minimalistyczny charakter wnętrza podkreśli umiejętnie dobrane oświetlenie. Klasyczne, proste, a przy tym designerskie oprawy oświetleniowe z kolekcji RETTO marki Nowodvorski Lighting perfekcyjnie zintegrują się z nowoczesnym wnętrzem. Niewątpliwy atut linii RETTO stanowi także stonowana kolorystyka. Abażury w kształcie stożków dostępne są w neutralnych barwach: zgaszonym fiolecie, kolorze szarym, białym, brązowym, kawowym oraz ecru. Odcienie te, w przeciwieństwie do krzykliwych barw, idealnie korespondują z wystrojem nowoczesnego mieszkania. Abażury z kolekcji RETTO marki Nowodvorski Lighting zwracają uwagę także tworzywem, z którego są wykonane. Wykorzystano bowiem w tym celu najwyższej jakości len oraz policotton. Wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu powinny być pozbawione ciężkich dodatków. I tu także oprawy oświetleniowe RETTO marki Nowodvorski Lighting znajdują zastosowanie. Abażury występują bez zbędnych ozdób, wyróżniają się natomiast prostą formą, lekkością oraz estetyką wykonania.

Funkcjonalny blask

Optyczne powiększenie wnętrza tzw. efekt otwartej przestrzeni, to charakterystyczny, najbardziej pożądany element nowoczesnych aranżacji mieszkania. Jest on możliwy do osiągnięcia także za sprawą odpowiednio dobranych opraw oświetleniowych. Idealnym rozwiązaniem będą lampy z kolekcji RETTO marki Nowodvorski Lighting, ocieplą one wystrój, sprawią, że wnętrze zyska niepowtarzalny klimat. W skład linii RETTO wchodzi osiem, designerskich opraw oświetleniowych. Wszystkie one występują w formie pojedynczego bądź potrójnego zwisu, umieszczonego na stalowych linkach. Niewątpliwą zaletą lamp jest możliwość regulacji przewodu, dzięki temu użytkownik zyskuje sposobność dostosowania wysokości nowoczesnego zwisu sufitowego do kompozycji aranżacyjnych. Ciekawe, przykuwające uwagę rozwiązanie, zastosowano w oprawie oświetleniowej o formie potrójnego zwisu. Abażury w tym modelu zawieszone są asymetrycznie, co doskonale sprawdzi się w przypadku oświetlenia stołu o prostokątnym kształcie. Warto zaznaczyć także, że oprawy oświetleniowe RETTO marki Nowodvorski Lighting przystosowane zostały do żarówek halogenowych E27 o mocy 60W.

Oprawy oświetleniowe z kolekcji RETTO marki Nowodvorski Lighting perfekcyjnie wpisują się w minimalistyczny charakter nowoczesnych wnętrz.

Z pewnością przypadną one do gustu wszystkim tym, którzy uznając wartość klasyki, pragną stosować ciekawe rozwiązania.

Kolekcja lamp RETTO:

RETTO III zwis A

Wysokość: 100 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 339 48 zł brutto

RETTO white I zwis

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 182.66 zł brutto

RETTO gray I zwis

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 182.66 zł brutto

RETTO violet I zwis

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 182.66 zł brutto

RETTO III zwis B

Wysokość: 100 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 339 48 zł brutto


RETTO ecru I zwis

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 182.66 zł brutto

RETTO coffee I zwis

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 182.66 zł brutto

RETTO brown I zwis

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 30 cm

Cena: 182.66 zł brutto

Więcej na www.nowodvorski.com

 

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się