Nowoczesna odsłona klasyki - lampy wiszące z kolekcji STONE marki Nowodvorski Lighting

1015 odwiedzin
09 Nov 2016

Najnowsze trendy wnętrzarskie coraz częściej czerpią inspirację z połączenia „starego” z „nowym”. Zgodnie z takim założeniem powstały lampy wiszące z kolekcji STONE marki Nowodvorski Ligthing, stanowiące kompozycję nowoczesnego materiału i klasycznego kształtu. 

Seria oświetleniowa STONE marki Nowodvorski Lighting składa się z lamp wiszących dostępnych w czterech wariantach kolorystycznych. Oparte są one na minimalistycznej formie prostokąta o wymiarach 119x11cm. Wyjątek stanowi model STONE TRAVERTINE GRAY, który charakteryzuje się nieregularnym kształtem. Atutem kolekcji STONE jest fakt, iż wykorzystano w niej źródło światła typu T5, pozwalające na jego równomierne rozproszenie. Ponadto oświetlenie z serii STONE wykonane zostało z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest łatwe do utrzymania czystości. 

Lampy STONE marki Nowodvorski Lighting to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają uniwersalnego oświetlenia o prostym kształcie, oprawionego atrakcyjną barwą oraz fakturą. Znajdą one zastosowanie zarówno w eleganckim salonie, jak i nad kuchennym stołem, idealnie komponując się z jasnymi barwami ścian. 

LAMPY STONE MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

STONE MOSAIC WHITE

Cena detaliczna: 420,66 zł brutto

STONE MOSAIC GRAY

Cena detaliczna: 463,71 zł brutto

STONE GRAY

Cena detaliczna:463,71 zł brutto

STONE  TRAVERTINE GRAY

Cena detaliczna: 420,66 zł brutto


Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com
Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się