Nowoczesne korkowe wzory!

916 odwiedzin
24 Sep 2015

Liczne zalety korka, znane i cenione przez użytkowników korkowych podłóg, ścian, butów, mebli i rozmaitych dekoracyjnych gadżetów sprawiają, że ten niezwykły materiał od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

W kolekcjach Wicanders znajdziemy piękne naturalne wzory w wielu odcieniach brązu nawiązujące do świata przyrody, podłogi zabarwione neutralnymi ciepłymi pastelami lub intensywnym kolorem, podkreślające indywidualny charakter wnętrza czy wreszcie eleganckie wzory inspirowane najnowszymi trendami w modzie, których głębokie, nasycone barwy oraz powierzchnie o zdecydowanych fakturach tworzą niezwykle ekspresyjne otoczenie.  

Ciepłe i miłe w dotyku podłogi korkowe, a także dzięki właściwościom izolacyjnym korka, bardzo ciche, zapewniają komfort użytkowania i niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu. Sprawiają, że w takich pomieszczeniach po prostu „chce się” przebywać i mieszkać.  Korek to również materiał antystatyczny przyjazny alergikom, nie przyciąga i nie zatrzymuje kurzu, a także surowiec o znakomitych właściwościach biomechanicznych – podłogi korkowe są miękkie i jednocześnie sprężyste, dzięki czemu chronią kręgosłup i stawy użytkownika przed urazami.

W bogatej ofercie Wicanders znajdziemy interesujące rozwiązania designerskie podłóg przeznaczonych do salonów, kuchni czy łazienek urządzonych w stylu klasycznym i nowoczesnym. Najnowsze linie wzornicze Reed i Flock to propozycja dla zwolenników naturalnych barw we wnętrzu ceniących elegancję i oryginalny design.

Reed tworzą wzory: Meridian i Barley. Ta atrakcyjna kolekcja jest przeznaczona przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz. Jej ciągłe, proste, wyraźnie zaznaczone linie ujednolicają i optycznie wydłużają pomieszczenie, dodając mu nieco egzotyki i ekspresji.

W linii Flock znajdziemy siedem wzorów różniących się przede wszystkim kolorystyką. Kolekcję otwiera podłoga Flock Moonlight o zabarwieniu jasnym, a zamyka wzór Flock Chocolate o zdecydowanym czekoladowym odcieniu. Ta duża różnorodność kolorystyczna sprawia, że z łatwością dobierzemy odpowiednie wzory zarówno do wnętrz klasycznych jak i naturalnych. Dla kontrastu możemy połączyć je z meblami i dodatkami dekoracyjnymi o zdecydowanie odmiennej barwie. W ten sposób podkreślimy piękno znajdujących się w pomieszczeniu sprzętów oraz, będącej dla nich doskonałym aranżacyjnym tłem, korkowej podłogi.

Podłogi korkowe to wyjątkowy materiał ukryty w wyjątkowej oprawie wzorniczej, połączenie komfortu z atrakcyjnym designem i funkcjonalności z elegancją. To także gwarancja niepowtarzalnej, sprzyjającej odpoczynkowi i pracy atmosfery.

Więcej na www.wicanders.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się