Nowoczesny wymiar tradycyjnych przygotowań do świąt

883 odwiedzin
23 Sep 2015

Słońce za oknem wita nas coraz częściej, dzień jest coraz dłuższy, a na drzewach pojawiają się pierwsze liście… idzie wiosna! A wraz z nią Święta Wielkanocne.

Jak przygotować się do radosnego świętowania, by wszystko było gotowe na czas, dania kusiły pięknym wyglądem i zapachem, a sterty naczyń nie piętrzyły się w kuchni? Pomogą Ci w tym nowoczesne urządzenia kuchenne Franke!

Wielkanocne przysmaki przechowasz w pojemnej chłodziarko- zamrażarce FCB 4001 NF S A+. Urządzenie wyposażone zostało w Super Cool, czyli system szybkiego schładzania dużych ilości żywności, zdolność przechowywania awaryjnego 14 godzin oraz przydatną funkcję szybkiego obniżania temperatury w komorze zamrażarki - Super Frost.

Pyszne dania, które z pewnością zachwycą Twoich bliskich, zaserwujesz dzięki piekarnikowi Franke Crystal Steel CS 912 M XS DCT 60+, wyposażonemu w programy automatyczne, takie jak m.in. Kompletne Menu, pozwalające na przygotowanie czterodaniowego posiłku w ciągu niespełna godziny czy Wellness, z pomocą którego przyrządzisz zdrowe i dietetyczne potrawy, idealne również na wielkanocny stół. Ponadto, piekarnik posiada system Autocook, zawierający 50 zdefiniowanych typów potraw z wykorzystaniem różnych kombinacji trybów, czasów i temperatur pieczenia. Po wybraniu przepisu, piekarnik piecze automatycznie, dobierając optymalne połączenie sposobu grzania, temperatury i czasu pieczenia.

Po świątecznym obiedzie, czas na zmywanie naczyń. Zostawmy to więc specjaliście, bo w tym wypadku zmywarka Franke FDW 612 EHL A nie ma sobie równych. Ponieważ zmieści się w niej aż 12 kompletów naczyń, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które dużo gotują i podejmują gości.

Święta Wielkanocne to czas spotkań z najbliższymi, domu wypełnionego zapachami  wyśmienitych potraw. Ty zadbaj o dobry nastrój, a o porządek i sprawną pracę w kuchni zadbają urządzenia kuchenne Franke.

Zobacz przepis na faszerowaną perliczką

Cena chłodziarko- zamrażarki FCB 4001 NF S A+: 4 499 zł

Cena piekarnika Crystal Steel CS 912 M XS DCT 60+: 5 499 zł

Cena zmywarki FDW 612 EHL A: 2 999 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Zobacz prezentację Franke

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się